Erdélyben jártak a Sárospataki Református Kollégium hetedikes tanulói

(2018.07.26.)

A 2017/2018-as tanévben a Sárospataki Református Kollégium Gimnáziumának, Általános Iskolájának és Diákotthonának hetedik évfolyamos tanulói a „HATÁRTALANUL!” pályázat keretében tanulmányi kiránduláson vettek részt Erdélyben. A pályázat célja az volt, hogy a szakmai feladatok támogatásával elősegítsük a hetedik évfolyamon tanuló diákok külhoni magyarsággal kapcsolatos ismereteinek bővülését, és megismertessük diákjainkat Erdély természeti és kulturális örökségével.

a cikk folytatása...

MENŐ MENZA A KISREFIBEN

(2018.04.23)

A Sárospataki Református Kollégium Gimnáziumáért Alapítvány 20 millió forint vissza nem térítendő támogatást nyert egy kétéves egészséges étkezést és életstílust népszerűsítő szemléletformáló program megvalósítására, a Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona együttműködésével.

A projekt tartalmának bemutatása ITT