2010/2011-es tanév versenyeredményei

Verseny Neve O/M/T Hely E/Cs Név Osztály Felkészítő tanár
Nagycsaládosok rajzversenye O 1. hely E. Tamás Ilka 6. o Mosolygó Tamásné
O 3. hely E. Sándor Lili 6. o
Ökonap verseny T 4. hely Cs. Felföldi Mónika, Karászi Kitti, Kállai Noémi 6. o Józsa Gáborné
Ambrus Baltazár, Mózes Árpád, Tanászi Ábel 7. o
Tóth Sebestyén, Siska Zsombor  
Gombák Titokzatos világa T 1. hely Cs. Toniato Luca 2. o Siskáné Bréda Szilvia,
Telenkó Tódor 3. o Tamásné Soltész Magdolna
Szuromi Kornél 4. o  
Mesemondó T 3. hely E. Kalocsai Máté 1. o Siskáné Bréda Szilvia,
1. hely E. Szabó Elizabet 4. o Tanásziné Kántor Erzsébet
3. hely E. Vajóczki Virág 4. o
Sakk T 1. hely E. Csatlós Kornél 7. o Simai Máté
Széchenyi T 2. hely Cs. Antal Dominika, Frikker Gabriella, Györki Dóra 7. o Józsa Gáborné
Biblia ismereti O 9. hely Cs. Szuromi Kornél, Tóth Sebestyén, 4. o Nádasi Erika
O 9. hely Cs. Batta Bálint, Pásztor Dávid 6. o Beidek Endre
Angol O 8. hely Cs. Pándy-Szekeres Rachel Julianna, Boros Panna 5.-6. o Rabócz Anett
O 6. hely Cs. Yeager Anna, Illés Anett 5.-6. o
O 20. hely Cs. Lastóczki Lili, Csatlós Kornél 7. o
Könyvtár ismeret O 3. hely Cs. Karászi Kitti, Kállai Noémi 6. o Tamásné Soltész Magdolna
Komplex anyanyelv O 8. hely Cs. Aranyi Beatrix,  Vajóczki Virág, Simai Anna 4.-3. o Mózesné Nagy Mária, 
Tanásziné Kántor Erzsébet
Komplex anyanyelv O 6. hely Cs. Frikker Gabriella, Győrki Dóra 7. o Tamásné Soltész Magdolna
Matematika O 8. hely E. Mózes Árpád 7. o Fekete András
O 12. hely  E. Sánta Soma 6. o
O 9. hely Cs. Rák Benedek, Siket Levente 2. o Varga Lukácsné
Karate  O 3. hely E. Velmovszki Dóra 5. o  
Informatika(animációs film) T 1. hely E. Tamás Ilka 6. o Kállainé Sóstói Edina
T 2. hely E. Tarr Milán 6. o
T 3. hely Cs. Aros Damján, Götz Bence 6. o
Helyesírási verseny   1. hely E. Frikker Gabriella 7. o Tamásné Soltész Magdolna
  3. hely E. Mózes Árpád 7. o
Himnusz éneklő verseny T 1. hely E. Ambrus Baltazár 7. o Takács Zoltánné
Zsoltáréneklő O 3. hely E. Pándy Szekeres Júlianna 5. o
O 3. hely E. Pingor Gergő 7. o
O 2. hely E. Vajóczki Virág 4. o
O 2. hely E. Takács Zoltán 6. o
O 1. hely E. Velkey Borbála 3. o
O 1. hely E. Bana László 2. o
Cecília Zsoltáréneklő T 3. hely E. Valler Anna 1. o Takács Zoltánné
T 2. hely E. Velkey Borbála 3. o
T 1. hely E. Szabó Elizabeth 4. o
T 1. hely E. Takács Zoltán 6. o
Kémia  T 3. hely Cs. Ambrus Baltazár, Mózes Árpád, Pingor Gergely 7. o Kazupné Dócs Andrea
Mikuláskupa Úszóverseny T - mell 3.hely E. Bodnár Anna 2.o Pásztor István
4.hely   Kövér Sára 2. o
3.hely   Simai Anna 3. o
gyors 2.hely   Csikó Gergő 4. o
3.hely   Csikó Tamás 4. o
mell 3.hely   Kállai Noémi 6. o
3.hely   Pásztor Dávid 6. o
gyors 3.hely   Pásztor Dávid 6. o
hát 1.hely   Pap Ferenc Levente 6. o
  2.hely   Fejér Zakariás 6. o
Versmondó verseny T 1.hely E. Gócs Annabella 5. o Tamásné Soltész Magdolna
T 3.hely E. Jaskó Eszter 6. o
Diák Olimpia Sakkverseny T 1.hely E. Csatlós Kornél 7. o Simai Máté
Versmondó-verseny T- 3.hely E. Valler Anna 1. o Siskáné Bréda Szilvia
T 2.hely E. Simai Anna 3. o Mózesné Nagy  Mária
Prózamondó verseny T 1.hely E. Szabó Diána Elizabet 4. o Tanásziné Kántor Erzsébet
Tiszakécske Mesemondó O. 2. hely E. Kalocsai Máté 1. o Siskáné Bréda  Szilvia
O. 1. hely E. Gócs Annabella 5. o Tamásné Soltész Magdolna
Tiszakécske Meseíró O. 1.hely E. Tamás Ilka 5. o
O. 3. hely E. Sánta Soma 5. o
O. 2. hely E. Pándy-Szekeres Rachel Julianna 5. o
O. 3. hely E. Szilágyi Zsófia Kincső 3. o Mózesné Nagy Mária
Szépíró O. 1.hely E. Zombori Gréta 5. o Tamásné Soltész Magdolna
O. 1. hely E. Móré Zsófia 6. o  
O. 3. hely E. Kovács Nóra 2.o Varga Lukácsné
O. 3. hely E. Rák Petra  5. o Tamásné Soltész Magdolna
Diákolimpia Úszás T mell 1. hely E. Kövér Sára 1. o Pásztor István
mell 1. hely E. Simai Anna 3. o
mell 2. hely E. Szabó Diána Elizabet 4. o
mell 1. hely E. Kállai Noémi 6. o
gyors 3. hely E. Kalocsai Máté 1. o
gyors 2. hely E. Csikó Gergő 4. o
gyors 3. hely E. Csikó Tamás 4. o
gyors 2. hely E. Pásztor Dávid 6. o
hát 2. hely E. Kalocsai Zsófia 5. o
hát 3. hely E. E.ed Fédra 5. o
gyors 2. hely E. Kállai Noémi  6. o
gyors 3. hely E. Szabó Brigitta 5. o
gyors 1. hely E. Koleszár Ákos 7. o
gyors 2. hely E. Rák Gergő 7. o
hát 2. hely E. Pap Ferenc Levente 6. o
hát 1. hely E. Fejér Zakariás 6. o
hát 1. hely E. Rák Gergő 7. o
Várostörténeti vetélkedő T 1. hely Cs. Tanászi Ábel, Karászi Kitti, Didics Patrik 6. o Józsa Gáborné
T 2. hely Cs. Sánta Soma, Gál András, Matisz Ádám 6. o
T 1. hely Cs. Antal Dominika, Frikker Gabriella, Györki Dóra 7. o
T 4. hely Cs. Lisóczki Anita, Lastóczki Lili, Hutka Bianka 7. o
ME.ei Úszóverseny M 9. E. Simai Anna Éva 3. o Pásztor István
Zrínyi Matematika verseny M 7. E. Séra Kornél 5. o Fekete András
M 15. hely E. Mózes Árpád 7. o
Csodát virágzik a jelen O 1 .hely E. Szabó Diána Elizabet 4. o Tanásziné Kántor Erzsébet
O 1. hely E. Gócs Annabella 5. o Darmos Éva, Darmos István
O 3. hely E. Gócs Annabella 5. o Tamásné Soltész Magdolna
O Különdíj E. Séra Kornél  5. o
O 1. hely E. Gál András 6. o Darmos Éva, Darmos István
O 1. hely E.  Takács Zoltán 6. o Takács Zoltánné
O 1. hely E.  Velkey Borbála 3. o
O 2. hely E. Frikker Gabriella 7. o Tamásné Soltész Magdolna
XII. Mécs László Szavalóverseny Királyhelmec T 1. hely E. Jaskó Eszter 6. o
T 1. hely E. Szabó Ferenc 7. o
Református Iskolák Matematikaversenye O 3. hely E. Mózes Árpád 7. o Fekete András
Vers-és prózamondó verseny T 1. hely E. Szabó Diána Elizabet 4. o Tanásziné Kántor Erzsébet
T 2. hely E. Simai Anna 3. o Mózesné Nagy Mária
T 3. hely E. Valler Anna 1. o Siskáné Bréda Szilvia
Versmondó Verseny T 1. hely E. Gócs Annabella 5. o Tamásné Soltész Magdolna
Versmondó Verseny T 3. hely E. Jaskó Eszter 6. o
Karate verseny O 1. hely E. Velmovszki Dóra 5. o Velmovszki József
Diákolimpia Úszóverseny M   E. Kövér Sára 1. o Pásztor István
11. hely E. Simai Anna 3. o
  E. Kállai Noémi 6. o
14. hely E. Fejér Zakariás 6. o
  E. Rák Gergő 7. o
12. hely E. Koleszár Ákos 7. o
Zrínyi Matematika verseny M 15. hely E. Mózes Árpád 7. o Fekete András
M 7. hely E. Séra Kornél 5. o
Törd a fejed Matematika Mezőcsát O 2. hely E. Pásztor András 2. o Varga Lukácsné
O 2. hely E. Simai Anna Éva 3. o Mózesné Nagy Mária
O 2. hely E. Szuromi Kornél 4. o Tanásziné Kántor Erzsébet
O 1. hely E. Mózes Árpád Benedek 7. o Fekete András
Népdaléneklési verseny K 1. hely E. Velkey Borbála 3. o Mózesné Nagy Mária
K 2. hely E. Bana László 2. o Varga Lukácsné
K 3. hely E. Szécsi Tamara 4. o Tanásziné Kántor Erzsébet
Curie Matematika verseny M 7. hely E. Simai Anna Éva 3. o Mózesné Nagy Mária
Mezei futóverseny V 1. hely E. Kállai Noémi 6. o Pásztor István
M 4. hely E. Kállai Noémi 6. o
Rajzverseny ME.ei könyvtár M 8. hely E. Szakál Zsófia 5. o Tamásné Soltész Magdolna
M különdíj E. Kondor Dániel 3. o Mózesné Nagy Mária
Mezei futóverseny O 152. hely E. Kállai Noémi 6. o Pásztor István
Kézilabda M 2. hely Cs. Aros Damján 6. o Pásztor István, Gál András
Zajácz Ákos 6. o
Fejér Zakariás 6. o
Götz Bence 6. o
Gál András 6. o
Tanászi Ábel 6. o
Pásztor Dávid 6. o
Sikorszki Máté 5. o
Matusz Ádám 5. o
Szabó Bálint 5. o
Juhász Ádám 7. o
HE.alja Matematika verseny M 1. hely E. Mózes Árpád Benedek 7. o Fekete András
M 4. hely E. Csatlós Kornél 7. o
M 3. hely E. Iván Violetta 3. o Mózesné Nagy Mária
M 6. hely E. Sikorszki Máté 5. o Fekete  András
A Magyar Nyelv Napja T 1. hely E.. Séra Kornél 5. o Tamásné Soltész Magdolna
T 1. hely E.. Szabó Ferenc 7. o
T 2. hely E. Jaskó Eszter 6. o
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny T 1. hely E. Frikker Gabriella 7. o Tamásné Soltész Magdolna
T 1. hely E. Felföldi Mónika 6. o
T 4. hely E. Pándy-Szekeres Rachel Julianna 5. o
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny M 4. hely E. Frikker Gabriella 7. o Tamásné Soltész Magdolna
Ref. iskolák kémia versenye Kiskunhalas O 4. hely E. Mózes Árpád 7. o Kazupné Dócs Andrea
Bódva-völgyi iskolák versenye prózamondás O 1. hely E.  Szabó Diána Elizabet 4. o Tanásziné Kántor Erzsébet
Bódva-völgyi iskolák versenye vers O 1. hely E. Gócs Annabella 5. o Tamásné Soltész Magdolna
Bódva-völgyi iskolák versenye prózamondás O Különdíj E. Tarr Gábor 7. o
Bódva-völgyi iskolák versenye népdal O 1. hely E. Bana László 2. o Varga Lukácsné
O 1. hely E. Velkey Borbála 3. o Mózesné Nagy Mária
O 1. hely E. Takács Zoltán 6. o Takács Zoltánné
Informatika  verseny T 2. hely Cs. Novák Dániel, Szemkó Balázs 4. o Kállainé Sóstói Edina
Árvay Matematika verseny T 1. hely E. Séra Kornél 5. o Fekete András
T 2. hely E. Sikorszki Máté 5. o
T 3. hely E. Iván Violetta 3. o Mózesné Nagy Mária

Letöltési adatok

Oldalletöltések: 119395
A mai oldalletöltés: 138
Egyedi látogatók: 3836
A mai egyedi látogatók: 1
Online látogatók: 1
2012. szeptember 30. óta

Fényképalbumok

GOOGLE FORDÍTÓ

idájárás előrejelzés


facebook


MUDRÁNY ÉTTEREM


HATÁRTALANUL


TÁMOP-3.1.4.-08/2-2009-0025



Iskolánkról | Információk | Aktuális | Felhivasok | Versenyeredmények | Linkek
Készítette: Kocsi László