2011/2012-es tanév versenyeredményei

Verseny Neve O/M/T Hely e/cs Név Osztály Felkészítő tanár
Természettudományi O 6. e Mózes Árpád 8. Gálné Kaczvinszki Johanna, Kazupné Dócs Andrea
Rajz O K e Köteles Viktória 4. Mózesné Nagy Mária Czidor Ágnes
Könyv és könyvtárhasználati O 8. cs Kalocsai Zsófia-Szakál Zsófia 6. Tamásné Soltész Magdolna
Műveltségi vetélkedő O 3. cs Frikker Gabriella-Győrki Dóra 8.
Biblia ismereti O 10. cs Sánta Csongor-Telenkó Tódor 4. Nádasi Erika
O 6. cs Pásztor Anna- Tóth Sebestyén 6. Beidek Endre
Komplex tanulmányi O 2. cs Rák Benedek-Simai Anna-Iván Violetta 3-4. Mózesné Nagy Mária Gálné Kaczvinszki Johanna
Komplex Anyanyelv O 16. cs Horgonyi Jázmin-Kalocsai Máté 2. Siskáné Bréda Szilvia
Angol O 4. cs Zombori Gréta-Yeager Júlia 6-5. Barcsik- Rabócz Anett
O 10. cs Illés Anett-Lastóczki Lili 7-8
Matematika O 6. e Szuromi Kornél 5. Fekete András
O 9. e Séra Kornél 6.
O 5. e Csatlós Kornél 8.
Tiszakécske-Szépíró verseny O 1. e Vaskó Csenge 3. Gálné Kaczvinszki Johanna
O 1. e Matisz Blanka 4. Mózesné Nagy Mária
O 2. e Hutka Barbara 5. Tamásné Soltész Magdolna
O 2. e Rák Petra 6.
Tiszakécske- Mesemondó O K e Körmendi Fruzsina 3. Gálné Kaczvinszki Johanna
O K e Vinkler Viktória 4. Mózesné Nagy Mária
O 2. e Szabó Diána Elizabet 5. Tamásné Soltész Magdolna
O 2. e Gócs Annabella 6.
Tiszakécske-Meseíró O 2. e Lukács Nóra 3. Gálné Kaczvinszki Johanna
O 2. e Velkey Borbála 4. Mózesné Nagy Mária
O 2. e Bíró Rebeka 5. Tamásné Soltész Magdolna
O 2. e Zombori Gréta 6.
O 2. e Sánta Soma 7.
Népdaléneklési verseny R 2. e Sánta Krisztina 1. Takács Zoltánné
R 1. e Bana László 3.
R 2. e Vajóczki Hanna 3.
R K e Szilágyi Zsófia Kincső 4.
Zsoltáréneklő verseny O Arany m. e Moheb Ashya Fárzin 2.
O Arany m. e Bana lászló 3.
O Arany m. e Velkey Borbála 4.
O Arany m. +3.hely e Takács Zoltán 7.
O ezüst m. e Vajóczki Virág 5.
O ezüst m. e Szakál Zsófia 6.
Rajz V K e Varga Borbála 1. Tanásziné Kántor Erzsébet
Szent Cecília énekverseny M. 1. e Velkey Borbála 4. Takács Zoltánné
M. K e Valler Anna 2.
M. 1. e Takács Zoltán 7.
M. 2. e Szabó Elizabet 5.
Soli Deo Gloria református zsoltár és népdaléneklési verseny O Arany m. e Takács Zoltán 7.
Mikuláskupa úszóverseny T 3. e - hát Kalocsai Zsófia 5. Pásztor István
  2. gyors Koleszár Ákos 8.
  1. mell Kövér Sára 2.
  3. hát Rák Gergő 8.
  2. mell Simai Anna 4.
  3. gyors Simai Anna 4.
  3. mell Szabó Diána Elizabet 5.
  3. mell Szilágyi Zsófia 4
  2. mell Tóth Fruzsina 3.
  1. váltó Simai Anna 4.
      Gál Panna 3.
      Szilágyi Zsófia 4.
      Kövér Zsófia 4.
Diákolimpia úszóverseny T 1. e - hát Fejér Zakariás 7. Pásztor István
  2. mell Frikker Erik 7.
  2. gyors Kalocsi Máté 2.
  2. mell Kállai Noémi 7.
  2. gyors Kállai Noémi 7.
  1. mell Kövér Sára 2.
  2. mell Tóth Fruzsina 2.
  3. hát Kalocsi Zsófia 6.
  3. mell Szabó Diána Elizabet 5.
  3. gyors Simai Anna Éva 4.
  2. mell Simai Anna Éva 4.
  3. mell Götz Panna 3.
  3. gyorsv. Frikker Erik 7.
      Fejér Zakariás 7.
      Pap Levente 7.
      Várszegi Arnold 8.
Árpádházi Szent Margit matematika T 1. e Mózes Árpád 8. Fekete András
T 2. e Szuromi Kornél 5.
T 3. e Frikker Erik 6.
Árpádházi Szent Margit Prózamondó T. 1. e Gócs Annabella 6. Tamásné Soltész Magdolna
T 2. e Séra Kornél 6.
T 3. e Jaskó Eszter 7.
T K e Kállai Noémi 7.
T K e Vajóczki Virág 5.
Vers és prózamondó T 1. e Kalocsai Máté 1. Siskáné Bréda Szílvia
T 3. e Gál Panna 4. Mózésné Nagy Mária
Versmondó T 2. e Séra Kornél 6. Tamásné Soltész Magdolna
T 3. e Jaskó Eszter 7.
Jó tanuló jó sportoló V   e Gál  András 7. Pásztor István
V   e Velmovszki Dóra 6.
Tompa Mihály Vers és prózamondó Kassa R 2. e Séra Kornél 6. Tamásné Soltész Magdolna
R 3. e Gócs Annabella 6.
Rajzverseny M   e Horgonyi Jázmin 2. Siskáné Bréda Szilvia
M   e Rák Petra 6. Tamásné Soltész Magdolna
Karate O 1. e Velmovszki Dóra 6. Pásztor István
Me.ei úszóverseny  - hát M 6. e Fejér Zakariás   Punyi Gyula
Taktaszada Helyesírási verseny K 8 e. Csáki Donát 3 Gálné Kaczvinszki Johanna
K 10 e. Siket Levente 3
K 7 e. Szabó Márta Hargita 4 Mózesné Nagy Mária
K 10 e. Matisz Blanka 4
K 6 e. Szuromi Kornél 5 Tamásné Soltész Magdolna
K 10 e. Pásztor Anna 5
K 2 e. Séra Kornél 6
K 6 e. Rák Petra 6
K 3 e. Felföldi Mónika 7
K 4 e. Boros Panna Flóra 7
K 3 e. Frikker Gabriella 8
K 4 e. Györki Dóra 8
Diákolimpia Karate serdülő O 1 e. Velmovszki Dóra 6 Velmovszki József
Zrínyi Matematika verseny M 13 e. Sikorszki Máté 6 Fekete András
  M 14 e. Csatlós Kornél 8
XX. Kölcsey Kupa IV kcs. fiú meghív 3 cs Gál András 7 Gál András
  Zajácz Ákos 7 Pásztor István
  Götz Bence 7
  Juhász Ádám 8
  Matusz Ádám 6
  Szabó Bálint 6
Törd a fejed matematika Mezőcsát O 1 e.  Kővári Botond 1 Tanásziné Kántor Erzsébet
O. 4 cs Kővári Botond 1
      Braun Áron 2 Timáriné Király Sarolta
      Pásztor András 3 Gálné Kaczvinszki Johanna
      Simai Anna 4 Mózesné Nagy Mária
      Szuromi Kornél 5 Fekete András
      Séra Kornél 6
      Sánta Soma 7
      Mózes Árpád 8
csomasz Tóth Kálmán  Zsoltáréneklő O Nívódíj e.. Moheb Ashya Fárzin 2 Takács Zoltánné
O. Nívódíj e Valler Anna 2
Nívódíj e Bana László 3
O. Nívódíj e Szakál Zsófia 6
O. Kiemelt Nívódíj e Szilágyi Zsófia Kincső 4
O. Kiemelt Nívódíj e Vajóczki Virág 5
O. Kiemelt Nívódíj e Velkey  Borbála 4
Ifjú természettudósok versenye (Kémia)Sátoraljaújhely O. 1 cs. Tamás Ilka, Kállai Noémi, Takács Zoltán 7 Kazupné Dócs Andrea
O. 2 cs. Mózes Árpád, Pingor Gergely, Ambrus Baltazár 8
Népdaléneklési  Vámosújfalu T 2 e Moheb Ashya Fárzin 2 Takács Zoltánné
T 3 e Valler Anna 2
T 1 e Bana László 3
T 2 e Velkey Borbála 4
Béres Ferenc énekverseny O 2 e. Velkey Borbála 4
Angol versmondó verseny R. 2 e. Vinkler Viktória 4 Stumpfné Kascsák Andrea
R. 6 e. Iván  Violetta 4
R. 9 e. Telenkó Tódor 4

Letöltési adatok

Oldalletöltések: 106351
A mai oldalletöltés: 73
Egyedi látogatók: 3836
A mai egyedi látogatók: 1
Online látogatók: 1
2012. szeptember 30. óta

Fényképalbumok

GOOGLE FORDÍTÓ

idájárás előrejelzés


facebook


MUDRÁNY ÉTTEREM


HATÁRTALANUL


TÁMOP-3.1.4.-08/2-2009-0025



Iskolánkról | Információk | Aktuális | Felhivasok | Versenyeredmények | Linkek
Készítette: Kocsi László