A gimnázium eredményei a 2007/2008-es tanévben

Verseny Neve O/M/T Hely E/Cs Név Osztály Felkészítő
Bertalan Imre Esszéíró Verseny O 1 E Melles Marcell 12/E Sinkóné Tóth Zsuzsa
  Panka Tamás
Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny(2007) M 1. E Babilai Dóra
O 16. E Babilai Dóra
Kossuth Szónokverseny O K E Miklós András
Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny(2008) M 6. E Babilai Dóra
bej. E Czinke Sándor
"Szép magyar beszéd" verseny (ált.isk.) T 2. E Brezóczki Barbara 8/H Kosztikné Sáfár Katalin
"Nyelvünkben élünk" verseny (ált.isk.) M 2. E Gyatmati Panni 7/H Gulyás Orsolya
Implom József Helyesírási Verseny M 10. E Józsa Judit 9/E Szabó Viktória
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny  T 2. E Farkas Lilla 8/H Kosztikné Sáfár Katalin
M bej. E Farkas Lilla
Németh László Anyanyelvi Verseny O 1. E Pálinkás Máté 9/E Szabó Viktória
2. E Balla Gábor 10/E Kosztikné Sáfár Katalin
Mercurius Veridicus Szónokverseny T 1. E Panka Tamás 12/E Sinkóné Tóth Zsuzsa
T 2. E Melles Marcell
O 6. E Melles Marcell
O 7. E Pálinkás Máté
O 8. E Panka Tamás
O Magyar Nyelvi Verseny, olvasás, szövegértés kat. O 2. E Lengyel Réka Evelin 7/H Gulyás Orsolya
Korunk irodalmi totó O 3. E Czinke Sándor 12/E Sinkóné Tóth Zsuzsa
  O 8. E Szabó Judit 12/B
ISKOLAI VERSENYEK
"Szép magyar beszéd" 1.kat. 1.   Brezóczki Barbara 8/H Kosztikné Sáfár Katalin
  2.   Gyarmati Panni 7/H Gulyás Orsolya
  3.   Nagy Ádám
2.kat. 1.   Pálinkás Máté 9/E Szabó Viktória
  2.   Fedor Mariann
  3.   Sinkó Borbála Eszter 9/A Perényiné Vaszily Tünde
3.kat. 1.   Mizsák Noémi 12/E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
  2.   Szabó Eszter 12/A Ureczky Andrásné
Helyesírási 1.kat. 1.   Farkas Lilla 8/H Kosztikné Sáfár Katalin
  2.   Nagy Ádám 7/H Gulyás Orsolya
  3.   Gyarmati Panni
2.kat. 1.   Józsa Judit 9/E Szabó Viktória
  2.   Móré Marianna 9/E
  3.   Pásztor Orsolya 11/B Baji Krisztián
Kazinczy Gábor szónokverseny   1.   Vígh Miklós 12/E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
  2.   Pákozdi Előd
  3.   Zérczi László
  D   Filep Zoltán
Szavalóverseny 1.kat. 1.   Gyarmati Panni 7/H Gulyás Orsolya
2.   Nagy Ádám 7/H
3.   Czinke László 9/H Perényiné Vaszily Tünde
D   Brezóczki Barbara 8/H Kosztikné Sáfár Katalin
D   Bálint Brigitta
2.kat. 1.   Kis Katalin 12/B Sinkóné Tóth Zsuzsanna
2.   Varga Bálint 10/E Kosztikné Sáfár Katalin
3.   Mizsák Noémi 12/E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
D   Furiková Bettina 10/A Szabó Viktória
D   Czinke Sándor 12/E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
Bessenyei György szépirodalom-olvasási   1.   Palencsár Ákos 10/E Kosztikné Sáfár Katalin
Pontverseny   2.   Zsófi Zsanett 10/C Baji Krisztián
  3.   Vígh Katalin 10/H Sinkóné Tóth Zsuzsanna
TÖRTÉNELEM-FÖLDRAJZ
OKTV M bej. E Vitányi Péter 12/E Vinnainé Lakatos Éva
HÁZI VERSENYEK
Történelem pontverseny 7.é. 1.   Gyarmati Panni 7/H Kosztikné Sáfár Katalin
8.é. 1.   Gulyás Klaudia 8/H Molnár János
9.é. 1.   Czabányi Enikő 9/A Kosztikné Sáfár Katalin
  2.   Csizmadia Bence 9/A
  3.   Prókai Szabina 9/A
10.é. 1.   Mészáros Dóra 10/H Molnár János
  2.   Tóth Réka 11/E Vinnainé Lakatos Éva
  3.   Kiss Balázs 11/B
11.é. 1.   Vitányi Péter 12/E
  2.   Karászi Erika 11/H Szatmári Emília
  3.   Patay Ilona 11/A Vinnainé Lakatos Éva
12.é. 1.   Gyöngyössy Zsolt 12/H
Földrajz pontverseny 9.é. 1.   Balla Gábor 10/E Szigeti László
  2.   Batta Ádám 9/H Szabóné Karászi Marianna
  3.   Czinke László 9/H
10.é. 1.   Ráski Gábor 10/A
IDEGEN NYELV
Angol nyelvi verseny, Tokaj   1. Cs Palencsár Ákos 10/E Barta Zoltán
  Szabó Kata
  Makrai Alíz
  3. Cs Balogh Dóra Marietta
  Kovács Bianka
  Sáfrány Dóra
  6. Cs Szebényi Andrea 11/E
  Csomós Zsófia Krisztina
  Szabó Sándor
  7. Cs Soltész Csaba 10/E
  Tobákos Ferenc
  Varga Bálint
Német nyelvi verseny, Tokaj   3. Cs Hoffman Hajnalka 10/B Szabó Klára
  Pandák Péter
  Váradi Dóra Kajati Anita
  4. Cs Bejó László 11/B Szabó Klára
  Kandrák Beáta
  Szuromi Anita
  7. Cs Csoma Adrienn
  Csoma Katalin
  Gulyás Zsuzsa
Német nyelvi verseny, Goethe Intézet O 12. Cs Hoffman Hajnalka 10/B
Pandák Péter 10/B
Váradi Dóra 10/B Kajati Anita
Civilizációs verseny, Győr   5. Cs Gál Gabriella 13/E Zöld Zsoltné
  Illés Boglárka
  Kópé Ildikó
MATEMATIKA-FIZIKA-INFORMATIKA
Arany Dániel Matematikaverseny 2.f. bej. E Marincsák Flóra 10/E Szabóné Karászi Marianna
Dudás Gergő 10/E Könnyű Jánosné
Haluska Péter 9/H Nagy Ágnes
Balla Gábor 10/E Könnyű Jánosné
Hangácsi Máté 10/E
Makrai Marcell 9/E Molnárné Klemm Ildikó
Mező Gábor Máté 9/E
Gordiusz Matematikaverseny M 5. E Hörcsig Kata 13/E Búzásné Nagy Gabriella
M 2. Cs Hörcsig Kata 13/E
Vadas Angéla
Máté Attila
Mikola Sándor Fizikaverseny M 2. E Albert Áron 11/E Nagy Ágnes
O 19. E Albert Áron 11/E
Református Iskolák Matematikaversenye O 3. E Háfra Gábor 7/H Tótin Erika
O 4. Cs Háfra Gábor 7/H Tótin Erika
Jákob Lívia 8/H Molnárné Klemm Ildikó
Marincsák Flóra 10/E Szabóné Karászi Marianna
Albert Áron 11/E Nagy Ágnes
Vígh Miklós 12/E Könnyű Jánosné
Vadas Angéla 13/E Búzásné Nagy Gabriella
Református Iskolák Fizikaversenye O 2. E Albert Áron 11/E Nagy Ágnes
O 2. E Balla Gábor 10/E Szabó Attila
O 4. E Vígh Miklós 12/E Könnyű Jánosné
O 4. E Tamás Apor 12/H Szabó Attila
O   E Ráski Gábor 10/A Könnyű Jánosné
HÁZI PONTVERSENYEK
Matematika pontverseny 7-8.é. 1.   Háfra Gábor 7/H Tótin Erika
  2.   Nagy Máté 8/H Molnárné Klemm Ildikó
  3.   Lengyel Réka 7/H Tótin Erika
9.é. 1.   Marincsák Flóra 10/E Szabóné Karászi Marianna
  2.   Haluska Péter 9/H Nagy Ágnes
  3.   Patay András 9/E Szabóné Karászi Marianna
10.é. 1.   Albert Áron 11/E Nagy Ágnes
  2.   Ráski Gábor 10/A Dr. Erdei Pálné
  3.   Lovász Koppány Botond 10/C Nagy Ágnes
11.é. 1.   Vígh Miklós 12/E Könnyű Jánosné
  2.   Babik Sándor 12/E Könnyű Jánosné
  3.   Sasi Anna Zsuzsa 11/A Szabó Attila
12.é. 1.   Vadas Angéla 13/E Búzásné Nagy Gabriella
  2.   Hörcsig Kata 13/E Búzásné Nagy Gabriella
  3.   Máté Attila 13/E Búzásné Nagy Gabriella
Fizika pontverseny 7-8.é. 1.   Tasi Dénes Manó 8/H Nagy Ágnes
2.   Nagy Máté 8/H
3.   Dienes Dániel 8/H
9-10.é. 1.   Albert Áron 11/E
2.   Ráski Gábor 10/A Könnyű Jánosné
3.   Búzás Eszter Bíborka 10/E Szabó Attila
11-12.é. 1.   Vígh Miklós 12/E Könnyű Jánosné
2.   Baumgartner Helga 13/E Szabó Attila
3.   Vadas Angéla 13/E
BIOLÓGIA-KÉMIA
Tudományos Diákkörök O Konferenciája T 1. E Varga Torda 13/E Halász László
Tudományos Diákkörök O Konferenciája O N.d. E Varga Torda 13/E
I. KUTDIÁK Poszterverseny O 1. E Varga Torda 13/E
Természettudományos Diákszimpózium O 2. E Varga Torda 13/E
  O 3. E Babik Sándor 12/E
International Sustainable World Project Olympiad NK B.f. E Timári István  
XIII. O Tudományos és Technikai Diákalkotó O Kiem. E Varga Torda 13/E
HÁZI PONTVERSENYEK
Kémia pontverseny 7-8.é. 1.   Nagy Ádám 7/H Németh Anita
9.é. 1.   Balla Gábor 10/E
2.   Búzás Eszter Bíborka 10/E
3.   Lukács Márton 9/H Búzásné Nagy Gabriella
10.é. 1.   Ráski Gábor 10/A Németh  Anita
11-12.é. 1.   Babik Sándor 12/E Halász László
  2.   Hubay Ildikó Zsuzsa 12/H
Biológia pontverseny 9.é. 1.   Czinke László 9/H
2.   Hauptricht Ingrid 9/H
10.é. 1.   Pásztor Orsolya 11/B Szokolovszki Zoltán
2.   Ráski Gábor 10/A
3.   Huzdik Helga 10/A
11.é. 1.   Nagy Vanda 11/A Halász László
2.   Kis Katalin 12/B
12.é. 1.   Siki Laura 13/E
2.   Hubay Ildikó Zsuzsa 12/H
3.   Taskovics Balázs 12/A
HITTAN
Angol nyelvű bibliaismereti verseny, Pápa O 2. E Semperger Viktória 11/E Kovács József
Bibliaismereti verseny, Sárospatak Theológia T 6. Cs Sinkovicz Richárd 10/E Nádasi Erika
Bánóczi Viktória 10/A
Hochrek Csilla 10/A
Cs Dienes Franciska 10/A
Furiková Bettina 10/A
Palombi Ádám 10/A
SDG O Bibliaiaismeret Verseny O 8. Cs Bártfay Bianka 10/E
      Molnár Adrienn 10/E
      Sinkovicz Richárd 10/E
MŰVÉSZETEK
Simonyi Imre Emlékverseny / versillusztráció/ O 1. E Puskár Alexandra Gizella 10/A Czidor Ágnes
Simonyi Imre Emlékverseny / versillusztráció/ O D E Furiková Bettina 10/A
Simonyi Imre Emlékverseny / versillusztráció/ O D E Tasi Dénes Manó 8/H
Simonyi Imre Emlékverseny / versmegzenésítés/ O 3. Cs Hauptricht Tamás 12/H
Sztipanov Milos 12/H
Szendi András 12/H
Simonyi Imre Emlékverseny / versmegzenésítés/ O K E Varga Bálint 10/E
Kodály Műveltségi Vetélkedő O 5. Cs Fodor Edit 11/E Gulyás Orsolya
Győri Csilla 11/E
Meleg Csilla 11/E
Pető Anna 11/E
Markovics Soma 11/E
Miklós András 13/E
Nyírbátori Előadóművészeti fesztivál O K   Győri Csilla 11/E
  O K   Fodor Edit 11/E
SPORT
Református Iskolák O Sakk Bajnoksága O 2. E Kaniczki Ivett 12/A  
5. E Simai Máté 9/E  
2. Cs Kaniczki Ivett 12/A  
Kertész Kármen 10/A  
Szabó Anna 10/A  
3. Cs Simai Máté 9/E  
Andrássy László Zsolt 10/H  
Háfra Gábor 7/H  
Református Iskolák O Asztalitenisz Bajnoksága O 2. E Kovácová Zita 12/B  
3. E Búzás Eszter Bíborka 10/E  
1. Cs Kovácová Zita 12/B  
    Búzás Eszter Bíborka 10/E  
Asztalitenisz Diákolimpia M 1. E Búzás Eszter Bíborka 10/E  
  2. Cs Búzás Eszter Bíborka 10/E  
      Váradi Dóra 10/B  
Sakk Diákolimpia M 1. E Simai Máté 9/E  
  4. E Kertész Kármen 10/A  
Sakk Diákolimpia O 5. E Simai Máté 9/E  
Torna Diákolimpia M 2. Cs Fülöp Gergő 12/C Punyi Gyula
Bodnár Nándor 11/A
Drótos Benjámin 10/B
Szendi Gábor 11/H
Tobákos Ferenc 10/E
Mátyás Máté Péter 10/B
Torna Diákolimpia O 7. Cs Fülöp Gergő 12/C
Bodnár Nándor 11/A
Drótos Benjámin 10/B
Szendi Gábor 11/H
Tobákos Ferenc 10/E
Mátyás Máté Péter 10/B
Rákóczi Kupa Teremlabdarúgó Torna NK 6. Cs     Szűcs Mihály
EGYÉB
Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa T 1. E Szabó Alex 11/D  
1. E Andrássy László Zsolt 10/H
1. E Vámosi Csaba 11/C
M 4. E Szabó Alex 11/D
6. E Andrássy László Zsolt 10/H
1. E Vámosi Csaba 11/C
O bej. E Vámosi Csaba 11/C

Letöltési adatok

Oldalletöltések: 225284
A mai oldalletöltés: 206
Egyedi látogatók: 4369
A mai egyedi látogatók: 1
Online látogatók: 2
2012. március 26. óta

GOOGLE FORDÍTÓ

Elérhetőségeink

idájárás előrejelzés


facebook


MUDRÁNY ÉTTEREM




Iskolánkról | Múlt és jelen | Információk | Aktuális | Eredmények | Linkek | E-napló
Készítette: Kocsi László