A gimnázium eredményei a 2008/2009-es tanévben

Verseny Neve O/M/T   E/Cs Név Osztály Felkészítő
MAGYAR
Nemzeti Forradalmi Szavalóverseny       Kállai Zoltán 7. H Demkó Ferenc
Gyarmati Panni 8. H Kosztikné Sáfár K. 
Pályázat a magyar kultúra napja tiszteletére-Kárpát O II.  E Hoffmann Gréta 11. B Sinkóné Tóth Zs.
Palóc Társaság pályázatán elért eredmények: O III.  E Petrohai Nikoletta 11. B
Implom József helyhelyesírási verseny M III.  E Móré Marianna 10. E Szabó Viktória
XVIII. Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny R 1.  E Kállai Zoltán 8. H Kosztikné Sáfár K. 
Simonyi Zsigmond  T 2.  E Háfra Gábor  8. H
ISKOLAI VERSENYEK
"Szép magyar beszéd"   1. E Fedor Mariann 10. E Szabó Viktória
2. Brezóczki Barbara 9. H Kosztikné Sáfár K. 
Gyarmati Panni 8. H
3.  Petrohai Nikoletta 11. B Sinkóné Tóth Zs.
Tóth Zsanett 11. H
helyhelyesírási I. kat.  1. Czinke Sándor  13. E Sinkóné Tóth Zs.
2. Kudri Annamária 13. B Sinkóné Tóth Zs.
II. kat.  1.  Móré Marianna 10. E Szabó Viktória
2. Balázs Fruzsina 9. E Ureczky Andrásné
3. Lakatos Lili 10. A Perényiné Vaszily T.
Józsa Judit 10. E Szabó Viktória
III. kat.  1. Háfra Gábor 8. H Kosztikné Sáfár K.
2.  Nagy Ádám 8. H
3.  Lengyel Réka 8. H
Kazinczy Gábor szónokverseny   1.  Pálinkás Máté 10. E Szabó Viktória
2.  Melles Marcell 13. E Sinkóné Tóth Zs.
3. Mező Gábor Máté 10. E Szabó Viktória
4. Petrohai Nikoletta 11. B Sinkóné Tóth Zs.
5. Czinke Sándor 13. E Sinkóné Tóth Zs.
Eötvös József szónokverseny 1.  Czinke László  10. H Perényiné Vaszily Tünde
2. Miklósová Estera 10. A  Perényiné Vaszily Tünde
3. Mező Gábor  10. E Szabó Viktória
Máté Lilla 9. E Ureczky Andrásné
Eötvös József szónokversenyen  O B.J. Miklós Eszter  10. A Perényiné Vaszily Tünde
Áprily Lajos Vers és Prózamondó Ref.Orsz. Szavalóverseny O OKM Czinke László 10. H Perényiné Vaszily Tünde
Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny M 1. Balla Gábor 11. E Gy. Kosztikné Sáfár K.
Németh László Anyanyelvi Napok - Budapest O 1.  Balla Gábor  11. E  Gy. Kosztikné Sáfár K.
2. Pálinkás Máté  10. E Szabó Viktória
3.  Kurucz Emese 9. E  Ureczky Andrásné 
Kazinczy-túra Emlékverseny O 8.K.D. Czabányi Enikő 10. A Perényiné Vaszily T.
TÖRTÉNELEM-FÖLDRAJZ
OKTV  - történelem II. for. bej. E Panka Tamás 13. E Vinnainé Lakatos Éva
Diákkörök Tudományos O Konferenciája R 1. E  Melles Marcell 13. E
Patak Történeti Verseny V 1. CS Hangácsi Máté 11. E
Fazekas Máté 13. E
Melles Marcell 13. E
Panka Tamás 13. E
Vitányi Péter  13. E
„II. Rákóczi Ferenc, az Államférfi” Verseny O 2. CS Harda Rita 12. E
Nyisalovits Zsófia 12. E 
Szabó Sándor 12. E
Iustitia történelmi-jogi vetélkedő O 2. CS Balla Gábor 11. E Szatmári-Karmanoczki Emília
Őri Péter  11. E
Sinkovicz Richárd 11. E
CIVITAS Polgár az európai demokráciában  R 2. CS Dudás Gergely 11. E
Palencsár Ákos
Hangácsi Máté
Fellegi Máté
10.  CS Tepliczky Fanni  11. E
Buda Bettina 
Búzás Eszter
Kiss Noémi 
Civitas Kezdeményezések Programja O 2.  CS Dudás Gergely 11. E
Országos Tanulmányi Verseny O   Palencsár Ákos
Hangácsi Máté
Fellegi Máté
HÁZI VERSENYEK
Történelem pontverseny I. for. I. E Kállai Zoltán 7. H  
Ráski Dávid    
Gyarmati Panni 8. H  
Nagy Tamás 9. H Molnár János
Kacsik Ádám 9. H  
Balogh Bálint 10. B  
Bartha Flóra 10. B  
Aradi János 10. A György Kosztikné S. K.
Őri Péter 11. E  
Sinkovich Richárd 11. E  
Szabó Sándor 12. E  
Nyisalovits Zsófia 12. E  
Markovics Soma 12. E  
Szenes Renáta 12. E  
1. Panka Tamás 13. E  
2. Vitányi Péter 13. E  
3. Patay Ilona  12. A  
Földrajz pontverseny   I Koleszár Zsolt 13. B Molnár János, Szabóné Karászi Marianna
Lipcsei Gréta 13. B
Pikó Péter 11. A  
ANGOL NYELV
Kéttannyelvű verseny O K CS Palencsár Ákos 11. E Barta Zoltán
Balogh Dóra 11. E
Őri Péter 11. E
Szenes Renáta 12. E
Szabó Sándor  12. E
IDEGEN NYELV
Idegen Nyelvi Szép Kiejtési Verseny - francia nyelvből R 3.  Szenes Renáta 12. E Szabóné Hornyák K.
Idegen Nyelvi Szép Kiejtési Verseny - angol nyelvből R   Szilágyi Rita  13. E Zöld Zsoltné
Francia nyelvű dalverseny   O 6. E Liszkai Éva 13. E Szabóné Hornyák K. 
Matematika-fizika-számítástechnika
OKTV – fizika verseny II. forduló  O     Albert Áron 12. E Nagy Ágnes
Vígh Miklós  13. E Könnyű Jánosné
I. Bocskai Byte Informatika Verseny  O 1.  E Vígh Miklós  13. E Tamás István
3.  E Varga Krisztián  12. C
7.  E Balla Gábor 11. E
Arany Dániel Matematika Verseny O   E Balázs Fruzsina  9. E Nagy Ágnes
Fizika OKTV O 14.  E Albert Áron 12. E Nagy Ágnes
Alföldi Országos Számítástechnikai Verseny  M 3.  E Fekete Anna 10. E Kállainé Sóstói Edina
Galilei első távcsöves  észleléseinek 400. évf. O K E Kállai Zoltán   7.H Kállainé Sóstói Edina 
kiírt pályázat       Nagy Ágnes    
BIOLÓGIA-KÉMIA
II. KUTDIÁK Poszterverseny O K E Nagy Vanda 12. A Halász László
Irinyi János Országos Kémiaverseny  M 4.  E Balla Gábor 11. E  Németh Anita
M 5.  E Fedor Marianna 10. E Halász László 
O E Patay András  10. E Halász László 
HITTAN
Angol nyelvű bibliaismereti verseny, Pápa O 2. E Semperger Viktória 12. E Kovács József
Bibliaismereti verseny, Sárospatak Theológia K 4.  CS Sinkovich Richárd 11. E Nádasi Erika
Bártfai Bianka 11. E
Molnár Adrienn 11. E
II. Diakóniai Verseny   O 2.  CS Laczi Petra 12. C Kovács József
Palencsár Ákos 11. E
Porcs Mária 13. E
SDG Országos Bibliaismereti Verseny O 8.  CS Laczi Petra 12. C Kovács József
Palencsár Ákos 11. E
Porcs Mária 13. E
Országos Bibliaismereti Verseny O 2. CS Sinkovich Richárd 11. E  Nádasi Erika
Makrai Alíz
Molnár Adrienn
11.  CS Mező Gábor 10. E Török Béla 
Patay András
Szabó Dániel
Iskolai Bibliaismereti Verseny I 1. E Tanászi Lilla 9. H Nádasi Erika
2. E Kacsik Ádám
3. E Bálint Brigitta
2. CS Sinkovich Richárd 11. E  Nádasi Erika
Makrai Alíz
Molnár Adrienn
11.  CS Mező Gábor 10. E Török Béla 
Patay András
Szabó Dániel
MŰVÉSZETEK
Népdaléneklési verseny  K 2.  E Kállai Zoltán  7. H Bak Adrienn
Zsoltár és népdaléneklési verseny O A.M. Kállai Zoltán  7. H Bak Adrienn
E.M. Bálint Brigitta 9. H
E.M. CS Bálint Brigitta 9. H  Bak Adrienn
Tóth Lejla
Dienes Dániel
Nagy Máté
Nagy Tamás
Takács Pál György
Versillusztrációs verseny O 1. E Tasi Dénes Manó 9. H Czidor Ágnes
SPORT
Református Iskolák Országos Sakk Bajnoksága O 2. E Simai Máté 10. E Szűcs Mihály
5. E Andrássy László 11. H
2. CS Andrássy László 11. H Szűcs Mihály
Simai Máté 10. E
Református Iskolák Országos Asztalitenisz Bajnoksága O 3. E Búzás Eszter Bíborka 11. E Lipiczki Imre
3. CS Kovácová Zita 13. B
Búzás Eszter Bíborka 11. E
Asztali tenisz – Diákolimpia  1.  E Búzás Eszter Bíborka 11. E Lipiczki Imre
2.  CS Búzás Eszter Bíborka 11. E
Váradi Dóra  11. B
Asztali tenisz – (V. István Közgazd.) M 1.  CS Búzás Eszter Bíborka 11. E Lipiczki Imre
Kovács Zita 13. B
2. CS Tóth Ádám 11. E Lipiczki Imre
Tökölyi Imre  12. C
Asztali tenisz verseny- Sátoraljaújhely R 1. Kovács Zita 13. B Lipiczki Imre
3.  E Búzás Eszter Bíborka 11. E

"Helmeci 12" utcai futóverseny

fiúk:     5 arany érem 

lányok: 4 ezüstérem

NK 1.  E Gierling Csongor 11. C Punyi Gyula
1. CS Gierling Csongor 11. C
Berencsy Áron 12. E Lipiczki Imre
Rák Balázs 13. B
Csapó Csanád 12. E
2. CS Szebényi Andrea 12. E Punyi Gyula
Kandrák Beáta 12. E  
Márki Erika 10. E Lipiczki Imre
Józsa Judit  9. E  
Kispályás labdarúgó házibajnokság  (65 fő részvételével) I 1. CS Kaibás Gábor 11. C Szűcs Mihály
Tóth Ádám 11. C Punyi Gyula
Kovács Szabolcs 11. C Lipiczki Imre
Gierling Csongor 11. C  
Géresi Pál 11. C  
Tóth Dávid 11. C  
Torna előkészítő verseny  M 1.  CS Bodnár Nándor 12. A Punyi Gyula
Tobákos Ferenc 11. E
Mátyás Máté 11. B
Drótos Benjámin 11. B
Szendi Gábor 12. H
Pethő Ádám 9. A
Geierling Csongor 11. C
Sárospataki Vándorkupa (labdarúgás) V 1. CS Gierling Csongor 11. C Szűcs Mihály
Gönczi Zoltán 11. B
György Márk 13. B
Kovács Szabolcs 11. C
Pásztor Máté 11. A
Rák Balázs 13. B
Tóth Ádám 11. C
Tóth Dávid 11. C
Torna verseny - Diákolimpia - döntő 1.  E Tobákos Ferenc 11. E Punyi Gyula
3. E Bodnár Nándor 12. A
6.  E Mátyás Máté 11. B
2. CS Bodnár Nándor 12. A Punyi Gyula
Tobákos Ferenc 11. E
Mátyás Máté 11. B
Drótos Benjámin 11. B
Szendi Gábor 12. H
Pethő Ádám 9. A
Mikulás Kupa úszóverseny - V. korcsoport K 1.  E Márki Erika 10. E mellúszás
2.  Orosz Erika 9. C  
1. Oldal Kata 11. A hátúszás
2.  Márki Erika    
1. Márki Erika 10. E gyorsúszás
2.  Orosz Erika 9. C  
1.  CS     4 x 50 m-es gyorsváltó 
3.    Máté Dávid 10. A mellúszás
1.   Máté Dávid 10. A hátúszás
1.   Máté Dávid 10. A gyorsúszás
Mikulás Kupa úszóverseny - VI. korcsoport K 1.    Miku Gizella 13. B gyorsúszás
1.  CS     4 x 50 m-es gyorsváltó 
1.   Királyhegyi Ádám 11. C mellúszás
2.   Tobákos Ferenc 11. E  
3.   Berencsy Áron 12. E  
1.   Királyhegyi Ádám 11. C hátúszás
1.   Királyhegyi Ádám 11. C gyorsúszás
2.   Gierling Csongos 11. C  
3.   Haminda Ádám 13. E  
Iskolai Versenyek
Szabó Károly Atlétika Emlékverseny       Simkó Kitti 10. E 100 m - női
Pocsai Márta  13. E  
Felkészítő tanárok: Punyi Gyula, Lipiczki Imre, Szűcs Mihály Farkas Nóra 8. H  
Csapó Csanád 12. E 100 m - férfi
Dócs Róbert 11. C  
Csordás Máté 12. H  
Simkó Kitti 10. E 200 m - női
Kandrák Beáta 12. B  
Szabó Melinda 11. A  
H
Tóth Ádám  11. C 200 m - férfi
Csapó Csanád  12. E  
Dócs Róbert 11. C  
Sinkovicz Richárd 11. E 3000 m - férfi
Hoffmann László 12. B  
Fellegi Máté 11. E  
Távolugrás        Takács Brigitta 12. D női 
Farkas Nóra 8. H  
Bartus Sarolta 8. H  
Távolugrás        Tobákos Ferenc 11. E férfi
Dócs Róbert 11. C  
Magasugrás       Simkó Kitti 10. E női
Csapó Csanád 12. E férfi
Súlylökés        Durst Ádám 13. E férfi - 6 kg
Farkas Csaba 11. C  
Zeher Tamás 11. C  
Úszás Diákolimpia  megyei 3.   Királyhegyi Ádám 11. C "A" kat. Hátúszás
Országos Diákolimpia - leány futball megyei 2.   Bartus Sarolta 8. H
Márki Erika 10. E
Takács Brigitta 12. D
Farkas Marianna 10. A
Farkas Nóra 8. H
Miku Gizella 13. B
Szőgyényi Nikoletta 10. A
Bori Krisztina 7. H
Zsófi Zsanett 11. C
Géresi Emese 13. B
Csernyu Ivett 12. E
Országos Diákolimpia leány futball O 18.   Bartus Sarolta 8. H
Márki Erika 10. E
Takács Brigitta 12. D
Farkas Marianna 10. A
Farkas Nóra 8. H
Miku Gizella 13. B
Szőgyényi Nikoletta 10. A
Bori Krisztina 7. H
Zsófi Zsanett 11. C
Géresi Emese 13. B
Csernyu Ivett 12. E
Kossuth Stafétán    II. CS Márki Erika 10. E
Józsa Judit 10. E
Együd Regina 10. E
Punyi Erika 10. E
I.   CS Szebényi Andrea 12. E
Kandrák Beáta 12. B
Braun Réka 12. B
Hoffmann Gréta 12. B
I.   E Hoffmann Gréta 12. B
 
II.   CS Palencsár Ákos 11. E
Fellegi Máté 11. E
Dudás Gergely 11. E
Hangácsi Máté 11. E
III.   E Palencsár Ákos 11. E
A testnevelés munkaközösség eredményei a 2. félévben
Sakk Diákolimpia  megyei  5. CS Kertész Kármen 11. A Szűcs Mihály
Szabó Anna 11. A
Andrássy László  11. H
Sakk Diákolimpia  megyei 2. E Kertész Kármen 11. A Szűcs Mihály
    2.   Simai Máté 10. E
Rákóczi Kupa Kiskunhalas   6. CS Tóth Ádám 11. C Szűcs Mihály
Tóth Dávid 11. C
Gierling Csongor 11. C
Kovács Szabolcs 11. C
Kaibás Gábor 11. C
Simkó Gábor 13. E
Gönczi Zoltán 11. B
Pásztor Máté 11. A
Csomós Miklós 10. C
Rák Balázs 13. E
Dr. Csajka Imre  Emlékverseny (tömegsprot) házi    CS 22 CS   Szűcs-Punyi-Lipiczki
12 órás labdarúgás - Sátoraljaújhely "Keri" - Refi tömegsport eredmény : 51-67  CS 30 fő   Szűcs Mihály
Trianon Túra tömegsport   CS 50 fő   Lipiczki Imre
EGYÉB            
DUE O Pályázat             
Az év Diák Rádiósa versenyén  O CS   Dienes Franciska 11. A Kovács József
Furik Bettina 11. A
Puskár Alexandra  11. A
Peres Ádám  10. A
MAGYAR
Nemzeti Forradalmi Szavalóverseny résztvett   Kállai Zoltán 7. H Demkó Ferenc
Gyarmati Panni 8. H Kosztikné Sáfár K. 
Pályázat a magyar kultúra napja tiszteletére-Kárpát O II.  E Hoffmann Gréta 11. B Sinkóné Tóth Zs.
Palóc Társaság pályázatán elért eredmények: O III.  E Petrohai Nikoletta 11. B Sinkóné Tóth Zs.
Implom József helyesírási verseny megyei III.  E Móré Marianna 10. E Szabó Viktória
XVIII. Tompa Mihály Vers- és Prózamondó Verseny regionális 1.  E Kállai Zoltán 8. H Kosztikné Sáfár K. 
Simonyi Zsigmond  területi 2.  E Háfra Gábor  8. H Kosztikné Sáfár K. 
ISKOLAI VERSENYEK
"Szép magyar beszéd"   1.   Fedor Mariann 10. E Szabó Viktória
2.   Brezóczki Barbara 9. H Kosztikné Sáfár K. 
    Gyarmati Panni 8. H
3.    Petrohai Nikoletta 11. B Sinkóné Tóth Zs.
    Tóth Zsanett 11. H
helyesírási I. kat.  1.   Czinke Sándor  13. E Sinkóné Tóth Zs.
2.   Kudri Annamária 13. B Sinkóné Tóth Zs.
II. kat.  1.    Móré Marianna 10. E Szabó Viktória
2.   Balázs Fruzsina 9. E Ureczky Andrásné
3.   Lakatos Lili 10. A Perényiné Vaszily T.
    Józsa Judit 10. E Szabó Viktória
III. kat.  1.   Háfra Gábor 8. H Kosztikné Sáfár K.
2.    Nagy Ádám 8. H
3.    Lengyel Réka 8. H
Kazinczy Gábor szónokverseny   1.    Pálinkás Máté 10. E Szabó Viktória
    2.    Melles Marcell 13. E Sinkóné Tóth Zs.
    3.   Mező Gábor Máté 10. E Szabó Viktória
    4.   Petrohai Nikoletta 11. B Sinkóné Tóth Zs.
    5.   Czinke Sándor 13. E Sinkóné Tóth Zs.
Eötvös József szónokverseny   1.  E Czinke László  10. H Perényiné Vaszily Tünde
2. E Miklósová Estera 10. A  Perényiné Vaszily Tünde
3. E Mező Gábor  10. E Szabó Viktória
    Máté Lilla 9. E Ureczky Andrásné
Eötvös József szónokversenyen  orsz. döntő bejutott E Miklós Eszter  10. A Perényiné Vaszily Tünde
Áprily Lajos Vers és Prózamondó Ref.Orsz. Szavalóverseny O OKM dicséret E Czinke László 10. H Perényiné Vaszily Tünde
Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny megyei 1. E Balla Gábor 11. E Gy. Kosztikné Sáfár K.
Németh László Anyanyelvi Napok - Budapest   1.  E Balla Gábor  11. E  Gy. Kosztikné Sáfár K.
2. E Pálinkás Máté  10. E Szabó Viktória
3.  E Kurucz Emese 9. E  Ureczky Andrásné 
Kazinczy-túra Emlékverseny O 8. E Czabányi Enikő 10. A Perényiné Vaszily T.
különdíj - bécsi út  
TÖRTÉNELEM-FÖLDRAJZ
OKTV  - történelem II. ford. bej. E Panka Tamás 13. E Vinnainé Lakatos Éva
Diákkörök Tudományos O Konferenciája regionális 1. E  Melles Marcell 13. E Vinnainé Lakatos Éva
Patak Történeti Verseny városi 1. CS Hangácsi Máté 11. E Vinnainé Lakatos Éva
Fazekas Máté 13. E  
Melles Marcell 13. E  
Panka Tamás 13. E  
Vitányi Péter  13. E  
„II. Rákóczi Ferenc, az Államférfi” Verseny O 2. CS Harda Rita 12. E Vinnainé Lakatos Éva
Nyisalovits Zsófia 12. E   
Szabó Sándor 12. E  
Iustitia történelmi-jogi vetélkedő O 2. CS Balla Gábor 11. E Szatmári-Karmanoczki E.
Őri Péter  11. E  
Sinkovicz Richárd 11. E  
CIVITAS Polgár az európai demokráciában  reg. 2. CS Dudás Gergely 11. E Szatmári-Karmanoczki Emília
Palencsár Ákos
Hangácsi Máté
Fellegi Máté
10.  CS Tepliczky Fanni  11. E Szatmári-Karmanoczki Emília
Buda Bettina 
Búzás Eszter
Kiss Noémi 
Civitas Kezdeményezések Programja O 2.  CS Dudás Gergely 11. E Szatmári-Karmanoczki Emília
O Tanulmányi Verseny     Palencsár Ákos
Hangácsi Máté
Fellegi Máté
HÁZI VERSENYEK
Történelem pontverseny I. ford. i   Kállai Zoltán 7. H  
        Ráski Dávid    
      Gyarmati Panni 8. H  
      Nagy Tamás 9. H Molnár János
      Kacsik Ádám 9. H  
      Balogh Bálint 10. B  
      Bartha Flóra 10. B  
      Aradi János 10. A György Kosztikné S. K.
      Őri Péter 11. E  
      Sinkovich Richárd 11. E  
      Szabó Sándor 12. E  
      Nyisalovits Zsófia 12. E  
      Markovics Soma 12. E  
      Szenes Renáta 12. E  
  1.   Panka Tamás 13. E  
  2.   Vitányi Péter 13. E  
    3.   Patay Ilona  12. A  
Földrajz pontverseny   iskolai   Koleszár Zsolt 13. B Molnár János, Szabóné Karászi Marianna
  Lipcsei Gréta 13. B
  Pikó Péter 11. A  
ANGOL NYELV
Kéttannyelvű verseny O különdíj CS Palencsár Ákos 11. E Barta Zoltán
Balogh Dóra 11. E  
Őri Péter 11. E  
Szenes Renáta 12. E  
Szabó Sándor  12. E  
IDEGEN NYELV
Idegen Nyelvi Szép Kiejtési Verseny - francia nyelvből regionális 3.  Szenes Renáta 12. E Szabóné Hornyák K.
Idegen Nyelvi Szép Kiejtési Verseny - angol nyelvből regionális regiolális 4-12. megosztva Szilágyi Rita  13. E Zöld Zsoltné
Francia nyelvű dalverseny   O 6. E Liszkai Éva 13. E Szabóné Hornyák K. 
Matematika-fizika-számítástechnika
OKTV – fizika verseny II. forduló    orsz. döntőbe jutott   Albert Áron 12. E Nagy Ágnes
Vígh Miklós  13. E Könnyű Jánosné
I. Bocskai Byte Informatika Verseny  O 1.  E Vígh Miklós  13. E Tamás István
3.  E Varga Krisztián  12. C
7.  E Balla Gábor 11. E
Arany Dániel Matematika Verseny orsz. döntő   E Balázs Fruzsina  9. E Nagy Ágnes
Fizika OKTV orsz. döntő 14.  E Albert Áron 12. E Nagy Ágnes
Alföldi O Számítástechnikai Verseny  megyei 3.  E Fekete Anna 10. E Kállainé Sóstói Edina
Galilei első távcsöves  észleléseinek 400. évf. O döntő különdíj E Kállai Zoltán   7.H Kállainé Sóstói Edina 
kiírt pályázat           Nagy Ágnes
BIOLÓGIA-KÉMIA
II. KUTDIÁK Poszterverseny O különdíj E Nagy Vanda 12. A Halász László
Irinyi János O Kémiaverseny  megyei 4.  E Balla Gábor 11. E  Németh Anita
megyei 5.  E Fedor Marianna 10. E Halász László 
orsz.döntőbe jutott  E Patay András  10. E Halász László 
HITTAN
Angol nyelvű bibliaismereti verseny, Pápa O 2. E Semperger Viktória 12. E Kovács József
Bibliaismereti verseny, Sárospatak Theológia kerületi 4.  CS Sinkovich Richárd 11. E Nádasi Erika
Bártfai Bianka 11. E
Molnár Adrienn 11. E
II. Diakóniai Verseny   O 2.  CS Laczi Petra 12. C Kovács József
Palencsár Ákos 11. E
Porcs Mária 13. E
SDG O Bibliaismereti Verseny O 8.  CS Laczi Petra 12. C Kovács József
Palencsár Ákos 11. E
Porcs Mária 13. E
O Bibliaismereti Verseny O 2. CS Sinkovich Richárd 11. E  Nádasi Erika
Makrai Alíz
Molnár Adrienn
11.  CS Mező Gábor 10. E Török Béla 
Patay András
Szabó Dániel
Iskolai Bibliaismereti Verseny   1. E Tanászi Lilla 9. H Nádasi Erika
2. E Kacsik Ádám
3. E Bálint Brigitta
Iskolai Bibliaismereti Verseny   2. CS Sinkovich Richárd 11. E  Nádasi Erika
Makrai Alíz
Molnár Adrienn
11.  CS Mező Gábor 10. E Török Béla 
Patay András
Szabó Dániel
MŰVÉSZETEK 
Népdaléneklési verseny  körzeti 2.  E Kállai Zoltán  7. H Bak Adrienn
Zsoltár és népdaléneklési verseny O arany Kállai Zoltán  7. H Bak Adrienn
  ezüst minősítés Bálint Brigitta 9. H
    ezüst minősítés CS Bálint Brigitta 9. H  Bak Adrienn
    Tóth Lejla
    Dienes Dániel
    Nagy Máté
    Nagy Tamás
    Takács Pál György
Versillusztrációs verseny O 1. E Tasi Dénes Manó 9. H Czidor Ágnes
SPORT
Református Iskolák O Sakk Bajnoksága O 2. E Simai Máté 10. E Szűcs Mihály
5. E Andrássy László 11. H
2. CS Andrássy László 11. H Szűcs Mihály
Simai Máté 10. E
Református Iskolák O Asztalitenisz Bajnoksága O 3. E Búzás Eszter Bíborka 11. E Lipiczki Imre
3. CS Kovácová Zita 13. B
Búzás Eszter Bíborka 11. E
Asztali tenisz – Diákolimpia  megyei  1.  E Búzás Eszter Bíborka 11. E Lipiczki Imre
Asztali tenisz - Diákolimpia megyei  2.  CS Búzás Eszter Bíborka 11. E
Váradi Dóra  11. B
Asztali tenisz – (V. István Közgazd.)   1.  CS Búzás Eszter Bíborka 11. E Lipiczki Imre
Kovács Zita 13. B
Asztali tenisz – (V. István Közgazd.)   2. CS Tóth Ádám 11. E Lipiczki Imre
Tökölyi Imre  12. C
Asztali tenisz verseny- Sátoraljaújhely   1. Kovács Zita 13. B Lipiczki Imre
3.  E Búzás Eszter Bíborka 11. E
"Helmeci 12" utcai futóverseny   1.  E Gierling Csongor 11. C Punyi Gyula
1. CS Gierling Csongor 11. C
                    fiúk:     5 arany érem Berencsy Áron 12. E Lipiczki Imre
                    lányok: 4 ezüstérem Rák Balázs 13. B
Csapó Csanád 12. E
lány 2. CS Szebényi Andrea 12. E Punyi Gyula
Kandrák Beáta 12. E  
Márki Erika 10. E Lipiczki Imre
Józsa Judit  9. E  
Kispályás labdarúgó házibajnokság  (65 fő részvételével)   1. CS Kaibás Gábor 11. C Szűcs Mihály
Tóth Ádám 11. C Punyi Gyula
Kovács Szabolcs 11. C Lipiczki Imre
Gierling Csongor 11. C  
Géresi Pál 11. C  
Tóth Dávid 11. C  
Torna előkészítő verseny  megyei 1.  CS Bodnár Nándor 12. A Punyi Gyula
Tobákos Ferenc 11. E
Mátyás Máté 11. B
Drótos Benjámin 11. B
Szendi Gábor 12. H
Pethő Ádám 9. A
Geierling Csongor 11. C
Sárospataki Vándorkupa (labdarúgás)   1. CS Gierling Csongor 11. C Szűcs Mihály
Gönczi Zoltán 11. B
György Márk 13. B
Kovács Szabolcs 11. C
Pásztor Máté 11. A
Rák Balázs 13. B
Tóth Ádám 11. C
Tóth Dávid 11. C
Torna verseny - Diákolimpia - döntő megyei  1.  E Tobákos Ferenc 11. E Punyi Gyula
3. E Bodnár Nándor 12. A
6.  E Mátyás Máté 11. B
   
Torna verseny - Diákolimpia - döntő megyei  2. CS Bodnár Nándor 12. A Punyi Gyula
Tobákos Ferenc 11. E
Mátyás Máté 11. B
Drótos Benjámin 11. B
Szendi Gábor 12. H
Pethő Ádám 9. A
Mikulás Kupa úszóverseny - V. korcsoport   1.    Márki Erika 10. E mellúszás
Lányok    2.    Orosz Erika 9. C  
   
    1.   Oldal Kata 11. A hátúszás
    2.    Márki Erika    
   
    1.   Márki Erika 10. E gyorsúszás
    2.    Orosz Erika 9. C  
    1.  CS     4 x 50 m-es gyorsváltó 
Fiúk   3.    Máté Dávid 10. A mellúszás
1.   Máté Dávid 10. A hátúszás
1.   Máté Dávid 10. A gyorsúszás
Mikulás Kupa úszóverseny - VI. korcsoport   1.    Miku Gizella 13. B gyorsúszás
lányok felk.: Lipiczki Imre
1.  CS     4 x 50 m-es gyorsváltó 
fiúk  felk.: Lipiczki Imre   1.   Királyhegyi Ádám 11. C mellúszás
2.   Tobákos Ferenc 11. E  
3.   Berencsy Áron 12. E  
1.   Királyhegyi Ádám 11. C hátúszás
1.   Királyhegyi Ádám 11. C gyorsúszás
2.   Gierling Csongos 11. C  
3.   Haminda Ádám 13. E  
Iskolai Versenyek
Szabó Károly Atlétika Emlékverseny       Simkó Kitti 10. E 100 m - női
Pocsai Márta  13. E  
Felkészítő tanárok: Punyi Gyula, Lipiczki Imre, Szűcs Mihály Farkas Nóra 8. H  
     
Csapó Csanád 12. E 100 m - férfi
Dócs Róbert 11. C  
Csordás Máté 12. H  
     
Simkó Kitti 10. E 200 m - női
Kandrák Beáta 12. B  
Szabó Melinda 11. A  
Tóth Ádám  11. C 200 m - férfi
Csapó Csanád  12. E  
Dócs Róbert 11. C  
Sinkovicz Richárd 11. E 3000 m - férfi
Hoffmann László 12. B  
Fellegi Máté 11. E  
Távolugrás        Takács Brigitta 12. D női 
Farkas Nóra 8. H  
Bartus Sarolta 8. H  
Távolugrás        Tobákos Ferenc 11. E férfi
Dócs Róbert 11. C  
Magasugrás       Simkó Kitti 10. E női
Csapó Csanád 12. E férfi
Súlylökés        Durst Ádám 13. E férfi - 6 kg
Farkas Csaba 11. C  
Zeher Tamás 11. C  
Úszás Diákolimpia  megyei 3.   Királyhegyi Ádám 11. C "A" kat. Hátúszás
O Diákolimpia - leány futball megyei 2.   Bartus Sarolta 8. H
Márki Erika 10. E
Takács Brigitta 12. D
Farkas Marianna 10. A
Farkas Nóra 8. H
Miku Gizella 13. B
Szőgyényi Nikoletta 10. A
Bori Krisztina 7. H
Zsófi Zsanett 11. C
Géresi Emese 13. B
Csernyu Ivett 12. E
O Diákolimpia leány futball O 18.   Bartus Sarolta 8. H
Márki Erika 10. E
Takács Brigitta 12. D
Farkas Marianna 10. A
Farkas Nóra 8. H
Miku Gizella 13. B
Szőgyényi Nikoletta 10. A
Bori Krisztina 7. H
Zsófi Zsanett 11. C
Géresi Emese 13. B
Csernyu Ivett 12. E
Kossuth Stafétán    II. CS Márki Erika 10. E
Józsa Judit 10. E
Együd Regina 10. E
Punyi Erika 10. E
I.   CS Szebényi Andrea 12. E
Kandrák Beáta 12. B
Braun Réka 12. B
Hoffmann Gréta 12. B
I.   E Hoffmann Gréta 12. B
 
II.   CS Palencsár Ákos 11. E
Fellegi Máté 11. E
Dudás Gergely 11. E
Hangácsi Máté 11. E
III.   E Palencsár Ákos 11. E
A testnevelés munkaközösség eredményei a 2. félévben
Sakk Diákolimpia  megyei  5. CS Kertész Kármen 11. A Szűcs Mihály
Szabó Anna 11. A
Andrássy László  11. H
Sakk Diákolimpia  megyei 2. E Kertész Kármen 11. A Szűcs Mihály
    2.   Simai Máté 10. E
Rákóczi Kupa Kiskunhalas   6. CS Tóth Ádám 11. C Szűcs Mihály
Tóth Dávid 11. C
Gierling Csongor 11. C
Kovács Szabolcs 11. C
Kaibás Gábor 11. C
Simkó Gábor 13. E
Gönczi Zoltán 11. B
Pásztor Máté 11. A
Csomós Miklós 10. C
Rák Balázs 13. E
Dr. Csajka Imre  Emlékverseny (tömegsprot) házi    CS 22 CS   Szűcs-Punyi-Lipiczki
12 órás labdarúgás - Sátoraljaújhely "Keri" - Refi tömegsport eredmény : 51-67  CS 30 fő   Szűcs Mihály
Trianon Túra tömegsport   CS 50 fő   Lipiczki Imre
EGYÉB            
DUE O Pályázat             
Az év Diák Rádiósa versenyén  O CS   Dienes Franciska 11. A Kovács József
Furik Bettina 11. A
Puskár Alexandra  11. A
Peres Ádám  10. A

Letöltési adatok

Oldalletöltések: 245808
A mai oldalletöltés: 247
Egyedi látogatók: 4369
A mai egyedi látogatók: 1
Online látogatók: 3
2012. március 26. óta

GOOGLE FORDÍTÓ

Elérhetőségeink

idájárás előrejelzés


facebook


MUDRÁNY ÉTTEREM




Iskolánkról | Múlt és jelen | Információk | Aktuális | Eredmények | Linkek | E-napló
Készítette: Kocsi László