A gimnázium eredményei a 2009/2010-es tanévben

Verseny Neve O/M/T Hely e/cs Név Osztály Felkészítő tanár
Édes anyanyelvünk verseny O I. hely - Kazinczy érem E Balla Gábor 12. E Kosztikné Sáfár Katalin
Kossuth-szónokverseny O különdíj E Balla Gábor 12. E  Sinkóné Tóth Zsuzsanna
Simonyi Imre emlékverseny - versillusztráció I. hely E Tasi Dénes Manó 10. H Czidor Ágnes
II. hely E Szabó Regina 10. H
versmegzenésítés I. hely Cs Enghy Sáron 10. E önálló
Varga Bálint 12. E
Melles Tivadar 11. E
Haluska Péter 11. H
versmegzenésítés O II. hely E Puskár Alexandra 12. A önálló
Helyesírási verseny   7-8. évf.  K 3. hely Boros Kitti 7. H Csákiné Győri Beáta
Implom József helyesírási verseny M 5. hely E Balázs Fruzsina 10. E  Sinkóné Tóth Zsuzsanna
Körzeti szavaló verseny T 1. hely E Kállai Zoltán 8. H Demkó Ferenc
Regionális  döntő R 3. hely E Hochrek Dóra 9. E Csákiné Győri Beáta
IV. Mercurius Veridicus Országos Középiskola  4. hely E Pálinkás Máté 11. E Szabó Viktória
Szónokverseny
"Ragadj tollat" - versíró pályázat - Saújhely K 2. hely Batári Viktor 9. E Csákiné Győri Beáta
Radnóti Miklós Emlékére - versmondóverseny 1. hely E Bogáthy Csenge 7. H Csákiné Győri Beáta
különdíj E Kállai Zoltán 8. H Demkó Ferenc
Márai Sándor Gimnázium - Kassa - Szavalóverseny   I. hely   Kállai Zoltán 8. H Demkó Ferenc
Németh László Anyanyelvi verseny   1. hely   Kurucz Emese 10. E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
  4. hely   Máté Lilla 10. E
ISKOLAI VERSENYEK
Helyesírási verseny   1. hely   Boros Kitti  7. H Csákiné Győri Beáta 
2. hely Zsigrai Emese 7. H
3. hely  Gál Teodóra 7. H
1. hely   Balázs Fruzsina 10. E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
2. hely Móré Marianna 11. E Szabó Viktória
3. hely  Kurucz Emese 10. E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
Őri Péter 12. E Kosztikné Sáfár Katalin
4. hely Farkas Lilla  10. E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
Kazinczy Gábor Szónokverseny I. hely E Puskár Alexandra 12. A Berencsy István 
II. hely E Máté Lilla 10. E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
III. hely E Farkas Lilla    és  10. E
Kurucz Emese 10. E
Eötvös József szónokverseny - 1. forduló I. hely 9-10. évf.  Hochrek Dóra 9. E Csákiné Győri Beáta
II. hely Mátyás Bíborka 9. A Sinkóné Tóth Zsuzsanna
III. hely Máté Lilla 10. E
Szép magyar beszéd verseny I. hely  7-9. évf.  Gyarmati Panni 9. E Csákiné Győri Beáta
Hochrek Dóra
II. hely Gaál Teodóra 7. H
III. hely Boros Kitti 7. H
I. hely 10-13. évf.  Brezóczky Barbara 10. H Kosztikné Sáfár Katalin
II. hely Fedor Marianna 11. E Szabó Viktória
III. hely Bártfay Bianka 12. E Kosztikné Sáfár Katalin
I. hely Czinke László 11. H Perényiné Vaszily Tünde
II. hely Karacs Martina 11. E Szabó Viktória
Szavalóverseny III. hely  Melles Tivadar 11. E Szabó Viktória
IV. hely Peres Ádám  11. A Perényiné Vaszily Tünde
I. hely 9-10. évf. Enghy Sáron 10. E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
II. hely  Tamás Janka 9. E Csákiné Győri Beáta
III. hely Baji Marietta 9. A Sinkóné Tóth Zsuzsanna
1. hely Együd Regina 11. E Szabó Viktória
Bessenyey György olvasási pontverseny 2.  hely Begánovicová Fadila 9. A Sinkóné Tóth Zsuzsanna
3. hely  Kiss Noémi  11. E  Szabó Viktória
4. hely  Fedor Marianna 11. E
TÖRTÉNELEM-FÖLDRAJZ
CIVITAS Polgár az európai demokráciában  R 5. hely Cs Móré Marianna 11. E Zöld Zsolt
Patay András 11. E
Melles Tivadar 11. E
Fedor Marianna 11. E
Magyar ENSZ Modell Diákegyesület és a Magyar UNESCO Bizottság Klíma VÁLTOZÁS(T) c. verseny O kiváló eredm. +okl.  Cs Palencsár Ákos 12. E egyéni 
Szabó Kata 12. E
Kontra Bianka 11. H
Lukács Márton 11. H
Nagy Eszter 11. H
MATEMATIKA-FIZIKA-INFORMATIKA
Arany Dániel Matematikaverseny 2. ford. jutott E Balázs Fruzsina 10. E Nagy Ágnes
Máté Lilla 10. E
OKTV - fizikaverseny O 2. ford. jutott E Albert Áron 13. E Nagy Ágnes
döntő - 10. hely E Albert Áron 13. E Nagy Ágnes
Dürer fizikaverseny O 5. hely Cs Albert Áron 13. E  
Búzás Eszter Bíborka 12. E  
Balla Gábor 12. E  
XIV. Tornyai Sándor Orsz. Fizika Feladatmegoldó v. Hódmezővásárhely   O 8. hely   Balázs Fruzsina 10. E Szabó Attila, Nagy Ágnes
13. hely Albert Annamária 9. H
7. hely Patay András  11. E
1. hely Albert Áron 13. E
Református Gimnáziumok Országos Matematika verseny O 6. hely E Patay András  11. E  
Elismerő oklevél E Albert Áron  13. E  
Gordiusz:  T 5. hely Balla Gábor  12. E  Molnárné Klemm Ildikó
KÉTTANNYELVŰ - ANGOL NYELV
Nagy-Britannia Országos Ismereti Verseny M 1. E Őri Péter 12. E Kiss Norbert
2.  E Hoffmann Brigitta 12. E Tóthné Jeney Gabriella
Idegen (angol) nyelvű szavalóverseny M 1. E Magyar Sandy 9. E Tóthné Jeney Gabriella
Könyvmoly olvasási verseny O 1. E Újvári János 9. A Szatmáriné Tóth-Pál Ildikó
2. E Lengyel Réka 9. A Szatmáriné Tóth-Pál Ildikó
ETRC Miskolci Egyetem - angol nyelvű verseny   50 %+  E Tóth Ágnes 10. A  Szabó Miklós
  Pethő Ádám
  Lingvai Péter
IDEGEN NYELVEK
OKTV - francia nyelv   2. for. jut.   Szenes Renáta 13. E Szabóné Hornyák Krisztina
Idegen nyelvi szépkiejtési verseny  - angol nyelvből  R 9. hely E Szabó Márk 12. E Kiss Norbert
9. hely E Sinkó Borbála  11. A Kálmán Zsuzsanna
10. hely E Czabányi Enikő 11. A
Debreceni Egyetem - német nyelvi  kiejtési verseny   különdíj    Enghy Sáron 10. E Soltészné Kajati Anita
Gárdos János idegennyelvi verseny - francia nyelvből  M I. hely E Őri Péter 12. E Szabóné Hornyák Krisztina
könyvjutalom Maklári Hanna  11. E
Prókai Szabina 11. A
BIOLÓGIA-KÉMIA
Regionális TUDOK konferencia R I. hely E Búzás Eszter 12. E Halász László
Czinke László 11. H
Melles Marcell  öregdiák
Hevesy György kémia verseny K III. hely E Zsigrai Emese 7. H Dócs Andrea
  II. hely E Lastóczki Ábel  8. H Németh Anita
III. Kutdiák Országos Tudományos Poszterverseny - környezettudományi szekció   I. hely  E Czinke László 11. H Halász László
KutDiák VIII. Esszépályázat - biológia I. díj  Czinke László 11. H
KutDiák VIII. Esszépályázat - fizika O különdíj E Búzás Eszter Bíborka 12. E
Irinyi János Középiskolai Kémia Verseny  3. E Patay András  11. E
5. E Fedor Marianna 11. E
7.  E Balázs Fruzsina 10. E Németh Anita
XIII. Országos Diákvegyész Napok - Sárospatak O I. hely E Búzás Eszter Bíborka 12. E Halász László
Hevesy György Kémia verseny  M --- E Zsigrai Emese 7. H Dócs Andrea
Irinyi János Középiskolai Kémia verseny O --- E Patay András 11. E Halász László
TUDOK konferencia O I. díj E Czinke László 11. H Halász László
HITTAN
Református Általános Iskolák Tanulmányi Versenye 6. hely Cs 3-4. osztályos kategória Nádasi Erika
Egyháztörténeti Vetélkedő - KÁLVIN verseny O I. hely Cs Makrai Alíz 12. E Szatmári-Karmanoczki Emília, Bak Adrienn, Nádasi Erika
Molnár Adrienn
Sinkovicz Richárd
III. hely Cs Őri Péter 12. E  
Soltész Csaba
Hangácsi Máté
Zemplén hangja fesztivál  (nov. 27.) T 2. hely E Karacs Martina 11. E Bak Adrienn
2. fordulóba jutott E Enghy Sáron 10. E
Országos Népdaléneklési minősítő verseny T képviselet E Kállai Zoltán 8. H Bak Adrienn
Rusznyák Ágnes 9.H
Tamás Janka 9. E
Czakó Petra 10. E
"Tiszán innen-Dunán túl" Országos Népdaléneklési verseny M 1. hely E Tamás Janka 9. E Bak Adrienn
       -  Orsz. Népdaléneklési Minősítőverseny O kiemelt arany minősítés E Tamás Janka 9. E
Soli Deo Gloria Református Diákmozgalom - Zsoltár- és népdaléneklő O arany minősítés + III. hely E Rusznyák Ágnes 9. H Bak Adrienn
arany minősítés + III. hely E Punyi Erika 11. E
arany minősítés + III. hely Cs Fedor Marianna 11. E Bak Adrienn
Punyi Erika 11. E
TESTNEVELÉS - SPORT
37. Rákóczi Kupa - labdarúgó  3. hely Cs Tóth Ádám 12. C Punyi Gyula
Tóth Dávid 12. C
Gierling Csongor 12. C
Pásztor Máté 12. A
Kaibás Gábor 12. C
Csapó Csongor 11. A
Kovács Szabolcs 12. C
Gönczi Zoltán 12. B
Csomós Miklós  11. C
Fiú torna M I. hely Cs Csetneki Huba 10. A Punyi Gyula
Pethő Ádám 10. A
Lingvai Péter 10. A
Drótos Benjámin 12. B
Mátyás Máté 12. B
Tobákos Ferenc 12. E
I. hely E Tobákos Ferenc 12. E Punyi Gyula
Diákolimpia Torna - fiú O 8. hely  Cs Lingvei Péter 10. A Punyi Gyula
Csetneki Huba 10. A
Pethő Ádám 10. A
Drótos Benjámin 12. B
Mátyás Máté 12. B
Tobákos Ferenc 12. E
Református Iskolák  Országos Sakk Versenye 2009. 12. 4-5.  O II.  E Simai Máté 11. E Szűcs Mihály
II.  E Kertész Kármen 12. A
III.  E Leleszi Csilla 11. H
I.  Cs Simai Máté  11. E Szűcs Mihály
Andrássy László 12. H
Háfra Gábor 9. H
leány asztalitenisz  M I.  E Búzás Eszter-Váradi Dóra 12. E, 12. B Szűcs Mihály
M I.  E Búzás Eszter 12. E
fiú asztalitenisz M I.  E Simai Máté 11. E  
Andrássy László 12. H  
Háfra Gábor 9. H  
Sakk leány és fiú M II. E Simai Máté  11. E Szűcs Mihály
M II. E Kertész Kármen 12. A
M III. E Leleszi Csilla  11. H
EGYÉB
Körzeti Elsősegély nyújtó veseny 2. hely Cs  Zsigrai Emese 7. H Kajati Krisztina
Pándy-Szekeres Áron 7. H
Ungvári Zsigmond 7. H
Bogáthy Csenge 7. H
Bodnár Lúcia 7. H
Cs  Berta Zsófia 12. B Kajati Krisztina
Rehor Kitti 12. B
Derczó Réka 12. B
Timkó Boglárka 12. B
Pongrácz Viktória 12. B

Letöltési adatok

Oldalletöltések: 245762
A mai oldalletöltés: 201
Egyedi látogatók: 4369
A mai egyedi látogatók: 1
Online látogatók: 3
2012. március 26. óta

GOOGLE FORDÍTÓ

Elérhetőségeink

idájárás előrejelzés


facebook


MUDRÁNY ÉTTEREM




Iskolánkról | Múlt és jelen | Információk | Aktuális | Eredmények | Linkek | E-napló
Készítette: Kocsi László