A gimnázium eredményei a 2010/2011-es tanévben

Verseny Neve O/M/T Hely E/Cs Név Osztály Felkészítő
MAGYAR
Versmondó verseny - Művelődés Háza T 2. E Bogáthy Csenge  8. H Csákiné Győri Beáta
Eötvös József Szónokverseny - Szolnok T 4. E Hochrek Dóra 10. E

Szavalóverseny - Magyar Nyelv Múzeuma
A "Teremtő anyanyelv"     

T 1. E Bogáthy Csenge 8. H
T 1.  E Kállai Zoltán 9. E Demkó Ferenc
O
Áprily Lajos Országos Református Vers- és Prózamondó verseny - Pécs EM E Kállai Zoltán  9. E  Sinkóné Tóth Zsuzsanna
Édes anyanyelvünk verseny 6. E Mező Gábor 11. E
8. E Hochreck Dóra 10. E Csákiné Győri Beáta
BIOLÓGIA - KÉMIA
XI. Regionális TUDOK konferencia O KD E Kontra Bianka 12. H Halász László
1. E Czinke László 12. H
 
IV. KUTDIÁK Országos Tud. Poszterverseny -döntő FIZIKA-BIOLÓGIA szekció O 1. Czinke László 12. H Halász László 
Irinyi János Kémia verseny M BJ E Balázs Fruzsina  11. E Németh Anita
Kónya Krisztina  10. H Halász László
Mizsák Áron    9. H Búzásné Nagy Gabriella
Tudományos Diákkörök Országos konferencia Ökológiai szekcióban - Békéscsaba O 1. Czinke László 12. H Halász László 
XI. Országos Diákbiológus Verseny - Tatabánya O 1. E Czinke László 12. H
XXX. Jubileumi OTDK - biológia I. szekció O JKD E Czinke László 12. H
XXX. Jubileumi OTDK - fizika szekció O JKD E Búzás Eszter Bíborka 13. E Búzás  László
TÖRTÉNELEM - FÖLDRAJZ
Városi Helytörténeti verseny T 1. Cs Áts Dóra 11. E Vinnainé Lakatos Éva
Szabon Veronika 11. E
Tarnavölgyi László 11. E
2. Cs Enghy Simeon 11. A Bak Adrienn
Gonda Zsuzsanna 11. A
Tóth Ágnes  11. A 
Less Nándor -földrajz verseny   II. kategória O 15. E Timár Nikolett 10. E Reinics Rita
Lorántffy Zsuzsanna Kulturális Egyesület által kiírt esszépályázat O 1. E Kurucz Emese 11. E Vinnainé Lakatos Éva
Széchenyi verseny T. 2. Cs Sinkovicz Richárd 13. E  
Magyarok Világszövetsége - Zempléni tagozatszervezésben T.  3. Cs Molnár Adrienn 13. E Szatmári Emília
Tobákos Ferenc 13. E
Őri Péter 13. E
Palencsár Ákos 13. E
Szabó Márk 13. E
Cultura Nostra  O 7. Cs Dudás Gergely 13. E Szatmári Emília
Őri Péter 13. E
Sinkovicz Richárd 13. E
KÉTTANNYELVŰ,  ANGOL NYELVI 
Képes Géza műfordító verseny - versfordítás kat.  O 1. E Simon Zsófia 13. E  Kiss Norbert
                                               - novellaírás kat.  O 2. E Őri Péter 13. E 
IDEGEN NYELVI 
Szépkiejtési v.    - Egerben        - német nyelvből R 8. E Enghy Sáron 11. E Soltészné Kajati Anita
                                                 - angol nyelvből R 8. E Mező Gábor  11. E
8. Marincsák Flóra  12. E 
Gárdus János megyei tanulmányi verseny -francia R 4. E Makláry Hanna Mária 12. E Szabóné Hornyák  Krisztina
OKTV 2. forduló - francia nyelv O 2. E Őri Péter 13. E Szabóné Hornyák  Krisztina
Német fordítási verseny - Nyíregyháza Reg. 3. E Frikker Lúcia 10. B Szabó Klára
TESTNEVELÉS - SPORT
Református Iskolák -Atlétika            
Magasugrás O 2.  E Henádi Ádám  10. E Pásztor István
       Síkfutás  3.  E Simkó Kitti 12. E
       Súlylökés 5.  E Tarnavölgyi László 11. E
       Síkfutás  6. E Gönczi Zoltán 13. B
Fiú torna - Kisvárdán 1. E Tobákos Ferenc 13. E Punyi Gyula
    2.  Mátyás Máté 13. B
  3. E Buda Bálint 9. C
    Bártfay Patrik 9. A
    Csetneki Huba 11. A
    Lingvai Péter 11. A
    Pethő Ádám 11. A
Sakk  - Miskolcon M 2. Körmöndi Melinda  10. H Szűcs Mihály
4. Simai Máté  12. E
Simai Balázs 9. A
6. Háfra Gábor 10. H
Diákolimpia Megyei döntő - Fiú torna M 1.  E Buda Bálint 9. C Punyi Gyula
Bártfay Patrik 9. A
Lingvai Péter 11. A
Csetneki Huba 11. A
M 2. Pethő Ádám 11. A
M 1.  Mátyás Máté  13. B
Fiú tornacsapat ED 5. Cs  Buda Bálint 9. C Lipiczki Imre
Bártfay Patrik 9. A
Lingvai Péter 11. A
Csetneki Huba 11. A
Pethő Ádám 11. A
Mátyás Máté 13. B
Fiú tornacsapat O 8. Cs  Tobákos Ferenc 13. E Lipiczki Imre
Bártfay Patrik 9. A
Lingvai Péter 11. A
Csetneki Huba 11. A
Pethő Ádám 11. A
Mátyás Máté 13. B
MATEMATIKA-FIZIKA-INFORMATIKA
Református Iskolák 19. Orsz. Matematika v.  O. 3. E Patay András 12. E  
E Haluska Péter 12. H 
HIT ÉS ERKÖLCSTAN - ÉNEK
"Tiszáninnen-Dunántúl Orsz. Népdaléneklési v. Miskolc M 2.   Rusznyák Ágnes 10. H Bak Adrienn
  Tamás Janka 10. E
VI. Országos Népzenei verseny -Nyiregyháza T BJ   Tamás Janka 10. E Bak Adrienn
Országos Bibliaismereti Verseny      - Sárospatak O 1. Cs Barati Dalma 13. E Nádasi Erika
Molnár Adrienn 13. E
Sinkovich Richárd 13. E
2. Cs Balla Gábor 13. E
Hangácsi Máté 13. E
Őri Péter 13. E
VI. Országos népzenei verseny - Gödöllő O 4. E Tamás Janka  10. E  Bak Adrienn
"Tiszán innen - Dunán túl" országos Népdaléneklési minősítő verseny  - Budapest   EM E Tamás Janka 10. E Bak Adrienn
Rusznyák Ágnes 10. H  
Országos Bibliaismereti Verseny    SDG - Miskolc O 1. Cs Barati Dalma 13. E Nádasi Erika
Molnár Adrienn 13. E
Sinkovich Richárd 13. E
EGYÉB
Elsősegélynyújtó verseny Általános Iskolás kategóriában T 1. Cs Magyar Evelin 7. H Kajati Krisztina
Pál Dóra
Pál Veronika
Lukács Dalma
Pauljucsák Beáta
Elsősegélynyújtó verseny Középiskolás kategóriában T 3. Cs Szécsi Máté 9. H Kajati Krisztina
Kiss Lajos
Kendi Dénes
Bori Krisztina
Barati Petra
Elsősegélynyújtó verseny Felnőtt kategóriában T 3. Cs Pongrácz Viktória 13. E Kajati Krisztina
Berta Zsófia
Rehor Kitti
Timkó Boglárka
Derczó Réka
Csecsemőgondozási verseny T 1. Cs Czili Annamária 9. H Kajati Krisztina
Pogácsás Nóra 
Pongrácz Orsolya
Katasztrófavédelmi verseny Sárospatak T 1. Cs Kállai Zoltán  9. E Varga András tűzoltó főhadnagy
Lastóczki Ábel 
Szécsi Karolina
Tóth Tamara Luca
Varró Fanni
Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny - Méra M 4.   Cs     Varga András tűzoltó főhadnagy
Rádiós Segélyhívó és Infokommunikációs Országos Egyesület M  KD Cs    
Csecsemőgondozási verseny O 6. Cs Czili Annamária 9. H Kajati Krisztina
Pogácsás Nóra 
Tóth Fanni

Letöltési adatok

Oldalletöltések: 245761
A mai oldalletöltés: 200
Egyedi látogatók: 4369
A mai egyedi látogatók: 1
Online látogatók: 3
2012. március 26. óta

GOOGLE FORDÍTÓ

Elérhetőségeink

idájárás előrejelzés


facebook


MUDRÁNY ÉTTEREM




Iskolánkról | Múlt és jelen | Információk | Aktuális | Eredmények | Linkek | E-napló
Készítette: Kocsi László