A gimnázium eredményei a 2011/2012-es tanévben

Verseny Neve O/M/T Hely E/Cs Név Osztály Felkészítő
MAGYAR
Szép magyar beszéd verseny  (11-12-13. évf.) I 1. E Kálnási Viktória 11. E  
2. E Brezóczki Barbara 12. H
3. E Fedor Marianna 13. E
D E Hochrek Dóra 11. E
Szép magyar beszéd verseny  (9-10. évf.) I 1. E Pogácsás Nóra 10. H
2. E Bogáthy Csenge 9. H
3.   E Hadar Ádám  9. C
D E Szabó Csenge 9. H
Magyar Nyelv Napja alkalmából - nyelvi verseny -totó I 13 T Cs Frikker Lúcia 10/11. B 2011.11.15
Harnócz Katalinn 10/11. B
Soltész Regina 9. C
12 T Cs Baji Marietta Dóra 11. A
Körmöndi Melinda 11. H
Matisz Martin 9. E
Szabó Barbara Csilla 10. H
11 T Cs Kozma Éva  11. A
Tóth Fanni 10. H
Iskolai helyesírási verseny  I 1. E Kozma Éva  11. A 2011.11.25
2. E Kazsu Dorina 10. A
3. E Vári Eszter 9. E
Iskolai szavalóverseny 8-9. évf. I 1. E Bogáthy Csenge 9. H 2012.01.18
1.  E Pál Veronika 8. H
2.  E Kulcsár Alexa 9. E
3.  E Trunkos Bence 9. E
Iskolai szavalóverseny 10-13. évf. I 1. E Kállai Zoltán 10. E
2. E Melles Tivadar 12. E
3.  E Hochrek Dóra  11. E
Kazinczy Gábor szónokverseny I 1. E Mező Gábor Máté 12. E
2. E Enghy Sáron 12. E
2. E Hochrek Dóra 11. E
3. E Kállai Zoltán 10. E
Városi Könyvtár szavalóverseny a magyar kultúra napja tiszteletére T 2. E Pál Veronika 8. H
Márai Sándor szavalóverseny R III.  E Kállai Zoltán 10.E Sinkóné Tóth Zsuzsanna
II. E Pál Veronika 8.H
XIII. Mécs László  szavalóverseny R II. E Kállai Zoltán 10.E
Eötvös József szónokverseny I I. E Hochrek Dóra 

11.E

I. E Kállai Zoltán 10.E
II. E Zsigrai Emese 9.H
III. E Németh Zoltán 10.E
Márai Sándor szavalóverseny R III.    Kállai Zoltán 10.E 2012.02.23 Sinkóné Tóth Zsuzsanna
Kassa
II.   Pál Veronika 8.H    
XIII. Mécs László  szavalóverseny R II.   Kállai Zoltán 10.E 2012.02.26  
Királyhelmec
Eötvös József szónokverseny I I.   Hochrek Dóra  11.e 2012.03.01  
I.   Kállai Zoltán 10.E    
II.   Zsigrai Emese 9.H    
III.   Németh Zoltán 10.E    
EÖTVÖS JÓZSEF SZÓNOKVERSENY R 5. E Hochrek Dóra 11.e 2012.04.28 Csákiné Győri Beáta
Bejutott az országos fordulóba    
Áprily Lajos Református Szavalóverseny O E BM Kállay Zoltán 10.E   Sinkóné
Tózh Zsuzsanna
A Miskolci Egyetem Bölcsésztudományi Karánakszabad bölcsésztet szakja által meghírdetett tanulmányi verseny M D Varga Eszter  2012. május 
MATEMATIKA-FIZIKA
Református Iskolák Matematika Versenye, Debrecen O III. E Kiss Zoltán  9.C 2012.02.25-26 Szabó Attila
Debrecen
  V. CS Sánta Soma 7.o. 2012.02.25-26  
Mózes Árpád 8. Debrecen
Kiss Zoltán 9. E  
Gyarmati Panni 10.  
Punyi Erika 12.E  
Patay András 13.E  
Gordiusz Matematika verseny T     23 fő vett részt febr.12 Szabó Attila
      Sátoraljaújhely
M I. E Kiss Zoltán 9.C Miskolc
M VI. E Patay András 13.E  
Gordiusz Matematika Verseny Országos forduló O 24.   Kiss Zoltán 9.C 2012.04. 4-5.
Nagy László Fizika verseny M V.   Kiss Zoltán 9.C 2012.03.1-2. Nagy Ágnes
Kazincbarcika
M V. CS Spisák Alexa 13.E   Nagy Ágnes
Patay András 13.E
Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny1.forduló 2FJ     Kiss Zoltán 9.C 2012.02.14 Nagy Ágnes
Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaverseny2. forduló  M     Kiss Zoltán 9.C 2012.03.20 Nagy Ágnes
XVI. Tornyai Sándor Református Középiskolák Országos Fizikaversenye O     Hadar Ádám 9.C 2012.03. 30-31. Nagy Ágnes
Kiss Zoltán 9.C Hódmezővásárhely  
Mizsák Áron 10.    
Álbert Annamária 11.    
Patay András 13.E    
Arany Dániel Országos Matematikai Tanulóverseny O     Kiss Zoltán 9.C ápr.12 Szabó Attila
Országos döntőbe jutott
Mikola Sándor Országos Fizika Verseny O 31. E Kiss Zoltán 9.C 2012.05.6-7. Nagy Ágnes-Szabó Attila
Arany Dániel Matematikaverseny Országos döntő O 18 E Kiss Zoltán 9.C Budapest 2012.04.19. Szabó Attila
Református Középiskolák Országos Fizikaversenye O 4. E Patay András 13.e Hódmezővásárhely 2012.04.01 Nagy Ágnes
7. E Kiss Zoltán 9.C
BIOLÓGIA - KÉMIA
MOL JUNIOR FRESHH természettudományi verseny  első forduló - selejtező O 7. Cs Balázs Fruzsina 12. E

Halász László
2011.12.12

Fedor Marianna 13. E
Patay András 13. E
Árokszállásy Zoltán Biológia Verseny orsz.döntőbe jutottak Hörcsik Zsófia 9. H Marschall Zoltán
Zsigrai Emese 9. H
Biológia OKTV második ford. jutott Fedor Marianna 13. E Halász László
Georgikon Országos Biológia Tanulmányi Verseny orsz.döntőbe jutott4. hely Fedor Marianna 13. E Halász László
Keszthelyi Pannon Egyetem által szervezett Georgiakon Országos Biológia Verseny Döntője O IV. E   2012.01.27  
Fedor Marianna  13.E Keszthely Halász László
Budai József Biológiai Feladatmegoldó Verseny   I. E   2012.01.28  
O Zsigrai Emese 9.H Miskolc, Lévay gimi Marschall Zoltán
  VI. E Hörcsik Zsófia 9.H    
Országos, 10 fordulós BME SZASZ Kémia Tanulmányi Verseny eredményhirdetése O VI. E   2012.02.03  
Fedor Marianna  13.E Budapest Halász László
Hlavay József Országos Környezettanulmányi és Műszaki Diákkonferencia O I. E   2012.03.24  
Fedor Marianna 13.E Veszprém Halász László
KUT Diák Tudományos Országos Poszter verseny O   E   2012.02.17  
Fedor Marianna 13.E Halász László
VII. AVRAN HERSHKO Országos Természettudományi Verseny O II. CS Albert Annamária 11.H Fedor Marianna 13.E Kónya Krisztina 11.H Karcag Halász László
XIV. Országos Diákvegyész Napok a Magyar Kémikusok Egyesülete szervezésében O I. E Fedor Marianna 13.E Miskolc Halász László
TESTNEVELÉS - SPORT
Református Gimnáziumok közötti - Atlétikai verseny     2011.10.03
                         - magasugrásban V. korcsoport - 150 cm O 1. E Baji Marietta Dóra 11. A
                         - súlylökés VI. korcsoport  O 5. E Szabon Veronika 12. E
                         - 400 m-es sprintfutás  O 6. E Szabon Veronika 12. E
Református Iskolák Országos verseny
                                       -Sakk és Asztali Tenisz   O 1. E Körmöndi Melina 11. H 2011.12.05
                                       - Fiú csapat O 3. Cs Simai Balázs 10. A
Simai Máté 13. E
Háfra Gábor 11. H
4. E Simai Máté 13. E
4.   E Csatlós Kornél 8. o.
M 2. Cs Bárfai Patrik 10. A 2011.12.08
Bajtel Ákos 11. A
Illés Tibor 11. A
Őri Ádám 11. A
Bartha Attila 11. A
Kovács Tamás 12/13. B
Oravecz Zénó 10. C
Nagy Ádám 11. H
Boda Marcell 10. H
Marozsán István 10. C
Mikulás Kupa - leány labdarúgó csapat K 2. Cs Aranyosi Anett 9. E  
Dula Bettina 12. H
Osztroha Petra 9. E
Szuromi Gréta 9. A
Tamás Kata 11. E
Varga Eszter 12. H
I. Keri kupa (leány labdarúgás) K I. CS Varga Eszter 2012.01.17 Punyi Gyula
Márki Erika               13.E Sátoraljaújhely
Hubay Lucia  10.A  
Szabon Veronika  
Szuromi Gréta  
Aranyosi Anett 9.E  
Tamás Kata 11.E  
Osztroha Petra 9.E Molnár Dóra 9.A  
Besi kupa(leány labdarúgás) M IV. CS Varga Eszter 2012.01.26  
Márki Erika               13.E Kisvárda
Hubay Lucia  10.A  
Szabon Veronika  
Szuromi Gréta  
Aranyosi Anett 9.E  
Tamás Kata 11.E  
Osztroha Petra 9.E Molnár Dóra 9.A  
Teremlabdarúgó torna O XI.     2012.02.02 Punyi Gyula
Kiskunhalas
Sakk M II. E Körmöndi Melinda 11.H 2012.02.22  
Miskolc
    III. E Simai Máté  13.E    
    V. E Simai Balázs 10.E    
Sakk M III. CS Körmöndi Melinda 11.H 2012.02.29  
Simai Máté 13.E Miskolc
Simai Balázs 10. E  
Háfra Gábor 11.H  
I. REFI foci kupa M III. CS Bártfai Patric, Kovács Tamás, Bajtel Ákos, Illés Tibor, Őri Ádám, Bartha Attila, Szebényi Ádám, Barkó Gábor 2012.03.04  
Kossuth staféta futóverseny O III. CS Baji Marietta Dóra 11.A Bihari Eszter 11.A Kozma Éva 11. A Taskovics Fruzsina 11.A 2012.04.15 Pásztor István
Dr. Csajka Imre Emlékverseny (200m-es váltó) I     I. 9.E I. 11.A 2012.04.26 DSE és testnevelők
    III.  CS Bajtel Ákos 11.A Melles Tivadar 12.E Mező Gábor 12.E Újvári János 11.A   Pásztor István
HIT ÉS ERKÖLCSTAN - ÉNEK
XVI. Kálmán Lajos Nemzetközi Népdaléneklési Verseny Kecskemét szóló kategóriában  D E Rusznyák Ágnes 11. H Bak Adrienn
D E Kállai Zoltán 10. E
KD E Tamás Janka  11. E
XVI. Kálmán Lajos Nemzetközi Népdaléneklési Verseny Kecskemét kamara csoport kategóriában D Cs Fedor Marianna 13. E Bak Adrienn
Czakó Petra 12. E
Punyi Erika 12. E
Rusznyák Ágnes 11. H
Zemplén hangja - könnyűzenei  verseny  - döntő   1. E Karacs Martina 13. E Bak Adrienn         2011.11.29
Soli Deo Gloria Református Diákmozgalom - Nagykőrös O 1 AM E Tamás Janka 11. E Bak Adrienn        2011.12.03
O EM E Rusznyák Ágnes 11. H
III. Csomasz Tóth Kálmán Egyházi Ének verseny   ND E Madaras Zsófia 9.E 2012.03.09 Bak Adrienn
  D   Kulcsár Alexa 9.E
  D   Rusznyák Ágnes 12.E
Országos Bibliaismereti Verseny O III. CS Kolosai Mátyás 10.E Tirpák Gábor 10.E Németh László 10.E 2012.04.20 Nádasi Erika
ANGOL
„Ki tud többet az Amerikai Egyesült Államokról?”műveltségi vetélkedő R I. Cs. Simai Máté, Józsa Judit, Maklári Hanna              13.E 2012.01.26 Demkó Ferenc
Sárospatak, ÁVG
    II. Cs. Fekete Anna, Punyi Erika     
Melles Tivadar             12.E
FÖLDRAJZ
Lóczy Lajos Országos Középiskolai Földrajz Tanulmányi Verseny   1FJ E Németh Zoltán 10.E 2012.02.13 Reinics Rita
2. forduló   2012.03.19
     
  OJ 2012.05.7-9 Kaposvár
Less Nándor Földrajz verseny       Együd Regina 13.e 2012.03.05 Reinics Rita
1. forduló   Németh Zoltán 10.E
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny Kaposvár O 18. E Németh Zoltán 10.E 2012.05.8-9. Reinics Rita
RAJZ
a "Magyar nyelv szépsége az irodalomban" c. rajzpályázat R I. E. Pál Dóra    Czidor Ágnes
    II.  E. Erdődi Eszter Baksa Lóránt   Czidor Ágnes
VÖRÖSKERESZT
Magyar Vöröskereszt szervezésében ELSŐSEGÉLY NYÚJTÓ verseny területi II.  CS Nagy Zsófia Matisz Anett Makláry Ábrahám Aranyosi Zsolt Dudás Patrik  8.H 2012.04.19 Kajati Krisztina 
    II.  CS Bogáthy Cenge 9.H Szabó Csenge 9.H Czili Annamária 10.H Pogácsás Nóra 10.H Tóth Fanni 10.H 2012.04.19 Kajati Krisztina 
Magyar Vöröskereszt szervezésében CSECSEMŐGONDOZÓ verseny   III. CS Pál Dóra Pál Veronika Lukács Dalma 8.H 2012.04.20 Kajati Krisztina 

Letöltési adatok

Oldalletöltések: 225000
A mai oldalletöltés: 194
Egyedi látogatók: 4369
A mai egyedi látogatók: 1
Online látogatók: 1
2012. március 26. óta

GOOGLE FORDÍTÓ

Elérhetőségeink

idájárás előrejelzés


facebook


MUDRÁNY ÉTTEREM




Iskolánkról | Múlt és jelen | Információk | Aktuális | Eredmények | Linkek | E-napló
Készítette: Kocsi László