XVIII. ORSZÁGOS DIÁKVEGYÉSZ NAPOK

(2019.10.15.)

A Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, a Magyar Kémikusok Egyesülete és a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Akadémiai Bizottságának Vegyészeti Szakbizottsága szervezésében kerül megrendezésre a XVIII. ORSZÁGOS DIÁKVEGYÉSZ NAPOK. A diákkonferencián a diákok a kémia bármely területéről és határterületeiről választott témából készült előadást tarthatnak, demonstrációs és kísérleti eszközöket használhatnak. A diákelőadásokat egyetemi oktatókból, vegyészmérnökökből álló szakmai zsűri értékeli. A legjobb előadást tartó diákok jutalomban részesülnek. A legkiemelkedőbb előadás elnyeri a Diákvegyész Napok fődíját.

FELHÍVÁS
JELENTKEZÉSI LAP

Amerikai-Brit Kultúrális Vetélkedő

(2019.09.23.)

A Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma meghírdeti az Amerikai- Brit kultúrális vetélkedőt, 8. osztályos tanulók részére. A verseny részletes kiirása az alábbi fájlokból letölthető.

Minden Kedves Érdeklődőt Sok Szeretettel Várunk

FELHÍVÁS